2 liga koszykarzy. Stal Stalowa Wola bardzo wysoko przegrała w Radomiu. AZS PWSTE Jarosław pauzował

Miłosz Bieniaszewski
Archiwum
Trzeci raz w sezonie koszykarze Stali Stalowa Wola stracili ponad 100 punktów. Drużyna Bogdana Pamuły wysoko przegrała na wyjeździe z HydroTruck Sky Tattoo II Radom.

Spotkanie to nie miało większej historii. Już w pierwszej kwarcie wysoko notowani gospodarze pokazali, że nie będzie z nimi żartów i zbudowali przewagę.

W drugiej odsłonie gra się wyrównała, ale po długiej przerwie znów do głosu doszli radomianie, którzy co rusz dziurawili kosz „Stalówki”, i skończyło się na bardzo wysokim zwycięstwie miejscowych.

Przed zespołem Bogdana Pamuły jeszcze dwa mecze w tym roku - z Sokołem u siebie i z PKK 99 na wyjeździe. Może w końcu uda się sięgnąć po pierwszą wygraną...

Grający w grupie C, koszykarze AZS PWSTE Jarosław w tej kolejce pauzowali.

HydroTruck Sky Tattoo II Radom - Stal Stalowa Wola 101:54

Kwarty: 25:9, 22:21, 23:9, 31:15.

Stal: Buczek 5 (1x3), Tabor 13 (5 zb., 4 str.), Łabuda 10 (2x3, 7 zb.), Bejnar 12 (2x3, 5 zb.), Nowik 4 oraz Andreasik 0, Bednarz 0, Pietras 0, Wojtanowicz 4, Siembida 6 (2x3). Trener Bogdan Pamuła.