2 liga piłkarzy ręcznych. Orzeł Przeworsk przegrał z VIVE II Kielce

kostek
Orzeł Przeworsk (czerwone stroje) nie sprostał rezerwom kieleckiego VIVE.
Orzeł Przeworsk (czerwone stroje) nie sprostał rezerwom kieleckiego VIVE. Grzegorz Kostka
Po dobrej pierwszej połowie, w drugiej zespół z Przeworska kompletnie się pogubił i zwycięstwo pojechało do Kielc.

Losy meczu rozstrzygnęły się po przerwie. Goście z Kielc w drugiej połowie postawili twardą defensywę z którą kompletnie nie mógł sobie poradzić Orzeł. W pierwszej połowie nic nie wskazywało, że gospodarze mogą ten mecz przegrać aż dziesięcioma bramkami. Na szczególne słowa pochwały zasłużył Samuel Kędzior, który kilkakrotnie popisał się kapitalnymi interwencjami w bramce gospodarzy.

SPR Orzeł Przeworsk – VIVE II Kielce 20:30 (11:11)

Orzeł: Kędzior 1, Maj – Kozdroń 5, Czapka 4, Thomas, Styczeń, Bakowski 2, Litwińczuk 4, Gancarz, Balawejder 1, Świerk 1, Karabanowski 1, Michalik 1, Andrusiewicz. Trener Sebastian Pelc.

Kary: 6 i 4 minut.

Pozostałe wyniki: Politechnika – Busko 16:29 (8:16); SMS II – Azoty II przeł. Pauza SPR Stal II Mielec.

W ligowej tabeli naprowadzeniu Buskowianka z dorobkiem 22 oczek. Nasze zespoły są odpowiednio: Orzeł - piąty a Stal II - siódma.