2 liga siatkarek. Marba Sędziszów Małopolski nie zatrzymuje się, rozbijając kolejnego rywala

Tomasz Paryś
Patrycja Masłowska-Kipa Fotografia
Marba Sędziszów rozpoczęła drugą rundę zasadniczą od zwycięstwa z Popradem Stary Sącz. To już dziesiąte zwycięstwo z rzędu w tym sezonie.

W trzech setach podopieczne Macieja Lesia rozprawiły się z rywalkami ze Starego Sącza. Jedynie w drugim secie przyjezdne przekroczyły barierę 20 punktów, stawiając nieco większy opór niż w dwóch pozostałych partiach wygranych przez sędziszowianki z dużą przewagą. MVP meczu została wybrana przyjmująca Marby Sędziszów, Barbara Pikusa.

Marba Sędziszów Małopolski - MUKS Poprad Stary Sącz 3:0

Sety: 25:15, 25:22, 25:19

Marba: Podlasek-Pazdan, Głaz, Pikusa, Lewandowska, Żabińska - Etgens (libero) oraz Bochenek, Koziańska, Pietruszka, Gajdek. Trener Maciej Leś.

POZOSTAŁE WYNIKI: AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski - TKS Tomasovia 2:3 (14:25, 25:19, 25:22, 28:30, 9:15), Solna Wieliczka - AZS AWF Katowice 3:0 (25:22, 25:22, 29:27), Kęczanin Kęty - SMS PZPS II Szczyrk 3:2 (27:25, 21:25, 25:15, 9:25, 15:13), KSZO SMS Ostrowiec Św. - Maraton Krzeszowice 3:0 (25:13, 25:19, 25:13).