2 liga siatkarek. Marba Sędziszów nie ma sobie równych. Kolejne zwycięstwo w trzech setach

Tomasz Paryś
Patrycja Masłowska-Kipa Fotografia
Marba Sędziszów odniosła 15. zwycięstwo z rzędu i na trzy kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej II ligi grupy 4 jest już pewna pierwszego miejsca. Sędziszowianki mogą powoli przygotowywać się do turnieju półfinałowego o wejście do I ligi.

Marbianki rozstrzygnęły spotkanie z Uniwersytetem Bielsko-Bialskim w trzech szybkich setach. Rywalki jedynie w drugiej partii nawiązały walkę z liderkami, w pozostałych odsłonach przewaga sędziszowianek nie podlegała żadnej dyskusji.

Marba Sędziszów Małopolski - AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski 3:0

Sety: 25:12, 25:20, 25:12

Marba: Pelczarska, Puchalska, Lewandowska, Podlasek-Pazdan, Głaz, Żabińska – Etgens (libero) oraz Koziańska, Gajdek, Pietruszka, Bochenek, Pikusa. Trener Maciej Leś.

POZOSTAŁE WYNIKI: SMS PZPS II Szczyrk - Solna Wieliczka 3:0 (25:21, 26:24, 25:23), KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - TKS Tomasovia 3:0 (25:19, 25:23, 25:21), Maraton Krzeszowice - AZS AWF Katowice 3:0 (25:23, 25:19, 26:24), Kęczanin Kęty - Poprad Stary Sącz 3:1 (25:12, 25:22, 21:25, 25:21).