2 liga siatkarek. Marba Sędziszów przywiozła z Ostrowca Świętokrzyskiego komplet punktów

Tomasz Paryś
Patrycja Masłowska-Kipa Fotografia
Marba Sędziszów Małopolski potrzebowała zaledwie 75 minut na odniesienie zwycięstwa z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczne Macieja Lesia potwierdzają swoją dominację w bieżącym sezonie 2 ligi siatkarek.

Pierwsza i trzecia odsłona pod zdecydowane dyktando liderek z Sędziszowa Małopolskiego. Największy opór gospodynie postawiły w drugim secie meczu, ale i tak nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu w postaci wygranej partii. Przypomnijmy, że Marbianki w tym sezonie, na 13 rozegranych spotkań straciły tylko jednego! seta. MVP meczu została wybrana przyjmująca podkarpackiego zespołu Barbara Pikusa.

KSZO Ostrowiec Św. - Marba Sędziszów Młp. 0:3

Sety: 13:25, 22:25, 15:25

Marba: Pelczarska, Podlasek-Pazdan, Głaz, Pikusa, Lewandowska, Żabińska - Etgens (libero) oraz Bochenek, Koziańska, Puchalska, Pietruszka. Trener Maciej Leś.

POZOSTAŁE WYNIKI: Uniwersytet Bielsko-Bialski - SMS PZPS II Szczyrk 2:3 (21:25, 25:19, 24:26, 28:26), Maraton Krzeszowice - Solna Wieliczka 3:2 (22:25, 25:20, 32:34, 25:19, 15:10), Kęczanin Kęty - TKS Tomasovia 3:2 (25:23, 20:25, 25:23, 25:27, 15:12), Poprad Stary Sącz - AZS AWF Katowice 3:0 (25:20, 35:33, 25:15).