2 liga siatkarek. Marba Sędziszów rozpoczęła sezon od zwycięstwa z Popradem Stary Sącz

Tomasz Paryś
Marba Sędziszów rozbiła w trzech setach zespół ze Starego Sącza.
Marba Sędziszów rozbiła w trzech setach zespół ze Starego Sącza. Krzysztof Kapica
Siatkarki Marby Sędziszów Małopolski bez problemów zainkasowały trzy punkty na otwarcie nowego sezonu.

Sędziszowianki szczególnie w pierwszym secie dały lekcję gry swoim rywalkom, rozbijając Poprad Stary Sącz do 7. Gospodynie podniosły się w drugiej partii, ale nie na tyle, żeby skutecznie przeciwstawić się podopiecznym trenera Macieja Lesia. Trzecia odsłona podobnie jak inauguracyjny set przebiegała pod dyktando "Marbianek", które zakończyły inauguracyjne spotkanie w trzech szybkich rozdaniach.

Poprad Stary Sącz - Marba Sędziszów Młp. 0:3

Sety: 7:25, 18:25, 11:25

POZOSTAŁE WYNIKI: TKS Tomasovia - AZS ATH Bielsko-Biała 2:3 (23:25, 17:25, 26:24, 25:17, 14:16), AZS AWF Katowice - Solna Wieliczka 3:2 (25:21, 25:19, 22:25, 16:25, 15:13), SMS PZPS II Szczyrk - Kęczanin Kęty 0:3 (16:25, 16:25, 21:25), Maraton Krzeszowice - KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (27:29, 30:28, 25:21, 14:25, 10:15).