2 liga. Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z Górnikiem Polkowice 0:3. Szymon Szydełko: Dostaliśmy porządnie po mordzie

mtr
Krzysztof Kapica
Stal Stalowa Wola wysoko przegrała w sobotę w wyjazdowym starciu z Górnikiem Polkowice. Po 12 kolejkach "Stalówka" wciąż plasuje się w strefie spadkowej 2. ligi.

Beniaminek z Polkowic objął prowadzenie w 19. minucie, gdy strzałem z dystansu popisał się Mariusz Szuszkiewicz.

Górnik poszedł za ciosem i jeszcze w pierwszej części podwyższył prowadzenie; Kamil Wacławczyk wykorzystał zamieszanie w polu karnym gości i uderzył pod poprzeczkę.

Wynik spotkania po zmianie stron ustalił Michał Bednarski.

- Dostaliśmy dzisiaj porządnie po mordzie - nie owijał w bawełnę trener Szymon Szydełko. - Pierwsza połowa została przez nas przespana, mecz został praktycznie ułożony. Początek drugiej połowy go zakończył. Mam nadzieję, że każdy z tych chłopców pokaże charakter i wrócimy mocniejsi - kontynuował coach Stali.

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Szuszkiewicz 19, 2:0 Wacławczyk 31, 3:0 Bednarski 54.

Górnik: Kopaniecki – Opałacz, Azikiewicz, Szuszkiewicz (57 Fryzowicz), Kowalski, Baranowski (83 Osiadły), Bancewicz, Radziemski, Wacławczyk (71 Ekwueme), Bednarski (68 Sobków), Mucha. Trener Enkeleid Dobi.

Stal: Kalinowski 5 – Waszkiewicz 4 (69 Michalik), Jarosz 4 ż, Kiercz 4, Sobotka 4, Witasik 4 ż, Ciepiela 4, Mroziński 4, Pietras 3 ż (46 Fidziukiewicz 3), Dadok ż 4 (69 Śpiewak), Zjawiński 3. Trener Szymon Szydełko.