DW
Marcin Radzimowski
W meczu grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg przegrała na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska, mimo że do przerwy prowadziła dwoma golami.

Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 3:2 (0:2)
Bramki:
Kamil Kocoł 56, 71, 89 z rzutu karnego - Arkadiusz Gajewski 32, Kamil Kargulewicz 45+2.
Żółte kartki: Skrodziuk, Kocoł - Bury, Gajewski, Wolski
Czerwona kartka: Chmielewski
Podlasie: Krasowski – Szabaciuk, Andrzejuk, Nieścieruk, Skrodziuk, Zabielski (69. Golba), Kosieradzki, Mierzwiński (51. Mierzwiński), Dmitruk (85. Ramontowski), Kocoł, Chmielewski. Trener: Rafał Borysiuk
Siarka: Kowal - Bury, Józefiak, Bierzało, Sulkowski - Duda, Rogala (80. Mróz), Wolski (70 Tabor), Kargulewicz - Janeczko, Gajewski (62. Bałdyga). Trener Grzegorz Opaliński
Sędziował: Marcin Kluk (Zamość)

Do przerwy Siarka Tarnobrzeg prowadziła 2:0, ale w drugiej połowie gospodarze skutecznie odrobili straty. Kończyli ten mecz w dziesiątkę, ale Siarka nie zdążyła tego wykorzystać.

Ten, który ustrzelił hat-tricka, Kamil Kocoł, miał swoją dobrą okazję do strzelenia gola jeszcze w pierwszej połowie, ale ani on, ani Mariusz Chmielewski nie potrafili pokonać Macieja Kowala.

Skuteczni byli natomiast tarnobrzeżanie. Po rzucie rożnym wynik spotkania otworzył Arkadiusz Gajewski, a w doliczonym czasie gry gola po sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy strzelił Kamil Kargulewicz.

W drugiej połowie, na nieszczęście Siarki, Podlasie do dobrej gry dołożyło w końcu skuteczność. Już w 56. minucie spotkania Kamil Kocoł pokonał goalkeepera strzałem z bliskiej odległości. Niedługo potem w podobny sposób wyrównał, a w końcówce dał swojej drużynie zwycięstwo skutecznie egzekwując rzut karny.

- W przerwie nie było wesoło w szatni, ale tragedii też nie. Z gry wyglądaliśmy dobrze. Były za to problemy ze stałymi fragmentami gry, ale tego można było się spodziewać, bo goście mają w składzie kilku olbrzymów powyżej 190 cm wzrostu. Z rożnego straciliśmy pierwszą bramkę, a jeżeli mam być szczery, to po 45 minutach mogło być nawet 0:3 - powiedział po meczu trener gospodarzy, Rafał Borysiuk (za dziennikwschodni.pl).