3 liga. Wólczanka Wólka Pełkińska zagrała do końca i wygrała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 [RELACJA]

arb
Artur Bżdżoła
Wólczanka wreszcie się przełamała - drużyna Marcina Wołowca po ostatnich gorszych meczach, zaksięgowała komplet punktów w starciu z KSZO. Był to zaległy mecz z 30. kolejki 3. ligi.

W pierwszej połowie goście sprawiali lepsze wrażenie - m.in. Paluch trafił w słupek.

Po zmianie stron mecz się ożywił. Chwilę po rozpoczęciu drugiej odsłony Łazarz płaskim mierzonym strzałem pokonał bramkarza KSZO. Radość miejscowych nie trwała długo - po kilku minutach wyrównał Zaklika, uderzając z bliskiej odległości. To goście mogli wygrać, ale dobrze w defensywie interweniował Wrona.

W końcówce podopieczni Marcina Wołowca dominowali, a w 90. minucie zadali decydujący cios, gdy Skrzyniak skutecznie dobił piłkę po wcześniejszej obronie bramkarza KSZO.

Wólczanka Wólka Pełk. - KSZO Ostrowiec Św. 2:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Łazarz 50, 1:1 Zaklika 58, 2:1 Skrzyniak 90.

Wólczanka: Konefał - Wach, Wrona, Skrzyniak, Łazarz, Peda l(69 Dusiło), Podstolak l, Soboń, Bała, Matofij (69 Pietluch), Durda (46 Galara). Trener Marcin Wołowiec.

KSZO: Lipiec - Majewski l, Mężyk, Zaklika, Partyka, Głaz, P. Kaczmarek (81 Nowak), Paluch (63 Smuczyński), Ziółkowski (60 M. Kaczmarek), Szydłowski (46 Pawlik), Stanisławski. Trener Tadeusz Krawiec.