Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze Cosmosu Nowotaniec mocno postawili się...

4 liga. Karny dał trzy punkty Sokołowi Sieniawa z Nowotańcu [ZDJĘCIA]

Karny dał trzy punkty Sokołowi Sieniawa z Nowotańcu

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec mocno postawili się faworyzowanemu Sokołowi Sieniawa. Przegrali tylko 0:1, na dodatek po karnym.

Gospodarze zagrali bardzo odważnie i nawet w 3 minucie zdobyli bramkę. Niestety dla nich sędzia asystent zdecydował, że strzelec bramki był na pozycji spalonej, o co po meczu mieli pretensje miejscowi.

Sokół przez całe spotkanie stworzył sobie zdecydowanie więcej klarownych sytuacji do zdobycia bramki, jednak na przeszkodzie stanęła skuteczność. Losy meczu rozstrzygnęły się w 63 minucie, wtedy to po faulu na Mateuszu Jędryasie w polu karnym arbiter podyktował rzut karny, który na gola zamienił Patryk Kapuściński.

- Rozegraliśmy trudny mecz, który powinniśmy rozstrzygnąć już w pierwszej połowie. Zmarnowaliśmy pięć stu procentowych okazji dwa razy Jakub Stefan, dwa razy Adrian Mołdoch, raz Mateusz Jędryas, nie trafiali w sytuacjach nie do uwierzenia. Brakowało nam precyzji. Cieszą trzy punkty wywiezione z trudnego terenu – podsumował mecz trener Sokoła Marcin Wołowiec

Cosmos Nowotaniec - Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)
Bramka
: 0:1 Kapuściński 63-karny.

Cosmos: Czarnecki - Ziembicki, Kędra ż (70 Rabicki), Chrząszcz ż, (83 Królicki), Szarek - Suszko ż, Dymnicki, Kwolek (75 Pieszczoch), Laskowski, Bąk - Porcek. Trener Janusz Sieradzki.

Sokół: Korziewicz - Kardyś, Kapuściński, Sivyi ż, M. Padiasek - Lis (90 Lipniarski), Bursztyka ż (60 Wilusz), Mołdoch (65 Tołpa), Kasza, Stefan (73 Gnatek) – M. Jędryas ż (82 Kalin) Trener Marcin Wołowiec.

Sędziował Krzak (Mielec). Widzów 200.

Asseco Resovia nie odda tak łatwo dziś w Warszawie brązowego medalu i Ligi Mistrzów