4. liga podkarpacka. Igloopol rozgromiony w Boguchwale. Stal II Rzeszów z kolejnym zwycięstwem na wiosnę

Karol Pieniążek
Stal II Rzeszów rozgromiła Igloopol.
Stal II Rzeszów rozgromiła Igloopol. Michał Czajka
Po zwycięstwach nad Koroną i Wólczanką, tym razem rzeszowianie rozbili Igloopol Dębica aż 5:0.

Stal strzelanie zaczęła już w 10. minucie, a pierwszy na listę strzelców wpisał się Opalski, po asyście Łysiaka. Sześć minut później było już 2:0, a w akcji ponownie udział brał Michał Opalski, który świetnie dograł do Evertza, a ten strzałem z pierwszej piłki podwyższył prowadzenie.

Rzeszowianie nie zamierzali na tym poprzestać i wykorzystali kolejny błąd defensywy gości. Tym razem dobrym odbiorem popisał się Jakub Lorek, który “zabawił" się z obroną Igloopolu, samodzielnie wykańczając akcję na 3:0.

W drugiej części spotkania Stal zadała jeszcze dwa ciosy. Najpierw w 70. minucie błąd w wyprowadzeniu piłki po asyście Manolo wykorzystał Łyczko, a kwadrans później wynik na 5:0 ustalił Souto pakując piłkę do pustej bramki.

Stal II Rzeszów - Igloopol Dębica 5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Opalski 10, 2:0 Evertz 16, 3:0 Lorek 39, 4:0 Łyczko 70, 5:0 Souto 81.

Stal II: Bieszczad – Evertz ż (61 Mazur), Paśko, Guedes, Ofiara, Kotwica (53 Piotrowski), Lorek (61 Hałucha), Kądziołka, Łysiak (70 Souto), Opalski (61 Łyczko), Manolo (75 Zych). Trener: Sławomir Szeliga.

Igloopol: Psioda – Cyran, Jaszcz, Santos Oliveira, Hanauer, Drobot (67 Brzostowski), Chegancas (31 Janus), Okoń, Cieśla (31 Cyganowski), Kornaś, Leśniak, Rokita. Trener: Łukasz Cabaj

Sędziował: Kołodziej (Rzeszów). Widzów: 80.