4 liga podkarpacka. Izolator Boguchwała wygrał ze Stalą II Mielec, choć stracił dwie bramki do szatni

DS
M. Bieniaszewski
Izolator Boguchwała wygrał piętnasty mecz w tym sezonie. Zespół trenera Bartosza Zołotara pokonał na wyjeździe Stal II Mielec.

W meczu rozgrywanym na sztucznej nawierzchni lepsi okazali się zawodnicy gości, którzy próbowali szybko ustawić sobie spotkanie z młodymi adeptami z akademii piłkarskiej z Mielca.

W 10. minucie spotkania wynik otworzył Georgelas Lukanzu, który wykorzystał podanie Worosza i mocnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w bramce. Trzy minuty później na 0:2 podwyższył Michał Daniel, podcinając sprytnie futbolówkę nad Kaisem. Obie drużyny prezentowały otwartą piłkę, przez co stwarzali sobie sytuację podbramkowe. W 42. minucie „oko w oko” z bramkarzem gospodarzy znalazł się Daniel i pewnym strzałem podwyższył na 3:0, potwierdzając swoją wysoką formę w ostatnich tygodniach.

Gdy wydawało się, że Izolator zejdzie do szatni ze sporą zaliczką bramkową, dwie gole zdobyli mielczanie. Najpierw Krystian Kardaś precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego, a dwie minuty później, ten sam gracz, wykorzystał sytuację sam na sam z Sydorenkiem. W drugiej części spotkania padła jedna bramka. W 70. minucie do rzutu wolnego podszedł Daniel i dośrodkował na głowę Lukanzu, który ustalił wynik meczu.

Stal II Mielec - Izolator Boguchwała 2:4 (2:3)

0:1 Lukanzu 10, 0:2 Daniel 13, 0:3 Daniel 43, 1:3 Kardyś 45-wolny, 2:3 Kardyś 45+, 2:4 Lukanzu 70.

Stal: Kais – Buczek, Łebek, Bik (Lonczak), Czekaj, M.Pyryt (D.Pyryt), Wyparło, Kardyś, Szczutkowski (Wójcik), Guca, Poreba Trener Sebastian Bajorek

Izolator: Sydorenko – Gajdek, Bogacz, Cach – Leśniak (Płocica), T.Nalepka żk, Urbanik żk, Worosz – Lukanzu, Daniel, P. Nalpeka (Wilk) Trener Bartosz Załotar