4 liga podkarpacka. KS Wiązownica wygrał u siebie z rezerwami Stali Mielec 3:0 [RELACJA, ZDJĘCIA]

arb
Zwycięstwo odniosła drużyna, która od pierwszych minut wiedziała czego chce.

Gospodarze byli skuteczni, dobrze czytali grę rywala, nie pozwalali mu na zbyt wiele. W pierwszej odsłonie miejscowi częściej gościli na połowie rywala, czyhali na jego błąd. Rezerwom Stali gra się nie kleiła.

– Jak będziemy grali w taki sposób to sami sobie strzelimy gola – krzyczał trener Damian Skiba, widząc jak jego podopieczni wyprowadzają piłkę z własnej połowy.

Długo nie potrwało i Mateusz Dudek popełnił fatalny błąd. Futbolówkę przejął Konrad Buć i władował ją do siatki. Wcześniej Bartłomiej Sztuka będąc w niezłej sytuacji próbował strzału, zamiast szukać kolegi w polu karnym. Wynik podwyższył Jakub Bałanda, finalizując ładną akcję Jakuba Szafara. Rezultat ustalił Buć, który z bliska trafił do siatki, po dograniu z rzutu rożnego Kacpra Ropa.

Goście zawiedli. W przeciągu całego meczu nie potrafili poważnie zagrozić bramce rywala.

KS Wiązownica - Stal II Mielec 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Buć 40, 2:0 Bałanda 54, 3:0 Buć 82.
Wiązownica: Słysz 7 – Szafar 7, Fedor 7 (89 Pietruszka), Sokolenko 7, Telega 7 – Gliniak 7, Lorenc 7, Bałanda ż 7, Rop 7, A. Gil 7 (90+1 Florek) – Buć 8. Trener Valerij Sokolenko.

Stal II: Dudek 3 – Załucki ż 5, Mazur ż 4, Bakowski 4 (54 Kiełbasa 4), Seweryn 5, Sztuka 4 (46 Skiba ż 4), Wanderley Silva 5 (61 Czop), Chmielowiec 4 (46 Skrzyniak ż 4), Kron ż 4, Kramarz 5 (65 Dziedzic), Kozłowski 4 (83 Mazur). Trener Damian Skiba.

Sędziował Kolbusz 5 (Jasło). Widzów 120.