4 liga podkarpacka. Lechia Sędziszów Małopolski na deskach w Boguchwale. Izolator z pierwszym zwycięstwem w sezonie

Karol Pieniążek
Izolator wypunktował Lechię.
Izolator wypunktował Lechię. Michał Czajka
W piątkowym meczu, który zainaugurował 4. kolejkę 4. ligi podkarpackiej Izolator Boguchwała odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując Lechię Sędziszów Małopolski 5:1. Trzy bramki dla biało-zielonych zdobył Marcin Krajewski.

Już od samego początku zarysowywała się przewaga gospodarzy, a pierwszą bramkę dla Izolatora zdobył Kasprzyk, który najlepiej odnalazł się w polu karnym po dograniu z rzutu rożnego. Prowadzenie podwyższył napastnik ekipy z Boguchwały - Krajewski, wykorzystując najlepszą broń “Izolacji” w tym meczu, czyli stały fragment gry.

Goście złapali kontakt siedem minut później, a na listę strzelców wpisał się wykańczając dobrze dograną piłkę w pole karne Lesiński. Lechia jednak nie nacieszyła się zbyt długo zdobytą bramką, a gola do szatni dla Izolatora zdobył Krajewski, który ponownie wykorzystał piłkę zagraną z narożnika boiska.

Obraz w drugiej części gry nie uległ zmianie, a po kwadransie drugiej odsłony na tablicy świetlnej widniał wynik 5:1. W 55. minucie hat-tricka skompletował Marcin Krajewski, a chwilę później kapitalnym trafieniem zza pola karnego popisał się Konrad Kowal.

Izolator Boguchwała - Lechia Sędziszów Małopolski 5:1 (3:1)

Bramki: 1:0 Kasprzyk 25, 2:0 Krajewski 30, 2:1 Lesiński 37, 3:1 Krajewski 43, 4:1 Krajewski 55, 5:1 Kowal 59.