4 liga podkarpacka. Legion Pilzno po kapitalnym początku drugiej odsłony ograł rezerwy Stali Rzeszów

Karol Pieniążek
Legion Pilzno, po kapitalnym początku drugiej odsłony ograł rezerwy Stali Rzeszów. Tomasz Paryś.
Legion na zakończenie ligowych zmagań pokonał rezerwy rzeszowskiej Stali 2:1, po bramkach na początku drugiej odsłony.

Spotkanie można było określić jako mecz dwóch różnych połów. W pierwszej z nich to Stal dyktowała warunki na boisku, czego skutkiem była bramka po stałym fragmencie, której autorem był jeden z jaśniejszych postaci na boisku, Marcin Kaczor.

Niestety dla Stali, mnóstwo niewykorzystanych okazji z pierwszej połowy się zemściło i po niecałych 10. minutach drugiej części, to Legion był już na prowadzeniu. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strąconą piłkę do pustej bramki dobił Szewczyk, a dwie minuty później błąd Ofiary wykorzystał Mendez, wykorzystując sytuację “sam na sam” z bramkarzem.

Legion Pilzno – Stal II Rzeszów 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Kaczor 23, 1:1 Szewczyk 51, 2:1 Manzo 53.

Legion: Stachnik - Syguła, Remut, Dziedzic, Buras (57 Chmura), Pęcak, Tyrka (85 Mendez), Manzo, Czyż, Szewczyk (90 Stańczyk), Sztuka (87 Czyjt). Trener: Łukasz Bartkowski.

Stal: Wierzchowski – M. Mazur (46 Gielar), K. Mazur (75 Wyrwas), Kaczor, Ofiara, Piotrkowski, Kądziołka (60 S. Mazur), Opalski (60 Jaślar), Zych (70 Stankowski), Łyczko, Pieniążek (60 Nilipiński). Trener: Sławomir Szeliga.

Sędziował: Mazur (Stalowa Wola). Widzów: 150.