Paweł Miś
Paweł Miś
Sokół Kamień w pierwszej kolejce nowego sezonu zremisował u siebie z Izolatorem Boguchwałą. Dawid Sączawa / Sokół Kamień
Na inaugurację nowego sezonu w 4 lidze podkarpackiej Sokół Kamień na własnym obiekcie zremisował z Izolatorem Boguchwała.

Sokół odważnie rozpoczął spotkanie. Podopieczni trenera Łukasza Chmury największe zagrożenie pod bramką rywali stwarzali sobie po stałych fragmentach gry, ale brakowało celnych strzałów. W 28. minucie to piłkarze Izolatora przeprowadzili składną akcję i po pięknym uderzeniu Dominika Pikiela objęli prowadzenie. W 38. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Gola z rzutu karnego zdobył niezawodny Kacper Piechniak.

Po zmianie stron, w 62. minucie Boguchwała ponowie wyszła na prowadzenie. Mateusz Kasprzyk strzałem głową pokonał Siudaka. Kilka minut później Sokół po raz drugi wyrównał. Szybką akcję gospodarzy wykorzystał Piechniak uderzeniem z bliskiej odległości. W końcówce meczu doskonałą sytuację miał Krajewski, ale przegrał pojedynek z Siudakiem i ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Sokół Kamień – Izolator Boguchwała 2:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Dominik Pikiel 28, 1:1 Kacper Piechniak 38-karny, 1:2 Mateusz Kasprzyk 62, 2:2 Kacper Piechniak 72.

Sokół: Siudak – Gdowik, Zbyradowski, Piekut, Konefał ż (68 Rychel) – Stępniowski (90+3 Podolak), Gnatek ż (55 Podstawek ż), Tłuczek (68 Jędryas) – Marut (77 Dec), Piechniak, Majka. Trener: Łukasz Chmura.

Izolator: Shkvarkov – K.Wilk ż, Kasprzyk ż, Noga (74 Gajdek) – Rembisz (86 Oreńczuk), Walas, Ciemierkiewicz, J.Wilk ż (83 Krzywonos) – Krajewski ż, Pikiel (79 Hałucha), Kapusta ż (60 Rachwalski). Trener: Tomasz Głąb ż.

Sędziowali: Arkadiusz Tomasiewicz, Krzysztof Lipczyński, Radosław Mazur (Dębica).