4 liga podkarpacka. Sokół Kamień lepszy od Stali II Mielec. Beniaminek wygrał z liderem 2:0

mtr
KN
Stal II Mielec zanotowała drugą porażkę z rzędu. Tym razem mielczanie przegrali na boisku beniaminka z Kamienia.

Sokół nie przestraszył się lidera 4. ligi podkarpackiej i od początku spotkania toczył równy bój. Kilka minut po rozpoczęciu spotkania z dystansu uderzał Maciej Rurak, do którego sprytnie dograł Michał Mistrzyk, ale piłka poszybowała nad bramką strzeżoną przez Mateusza Dudka. Po chwili Dudek ładnie interweniował po strzale z dystansu doświadczonego Krzysztofa Weresa.

W 30. minucie Sokół objął prowadzenie; Rurak mocno wyrzucił piłkę z autu, a Krzysztof Smusz precyzyjnie uderzył z główki, pokonując wychodzącego z bramki golkipera gości.

Zawrzało na boisku tuż przed przerwą, gdy faulowany był jeden z zawodników Sokoła. Zamieszanie zakończyło się czerwoną kartką dla Piotra Marka ze Stali.

Po zmianie stron świetną okazję miał Kamil Duszkiewicz, ale strzał zawodnika Stali świetnie wybronił Maciej Siudak.

Gol na 2:0 dla Sokoła również padł po wyrzucie z autu. Tym razem celną główką popisał się Tomasz Reichel.

Sokół Kamień - Stal II Mielec 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Smusz 30, 2:0 Reichel 75.

Sokół: Siudak ż - Gnatek, Piekut, Podstawek (46 Reichel), Konefał, Mistrzyk, Chorajecki, Łeń, Rurak, Weres (85 Kozak), Smusz (75 Curzytek). Trener Marek Kusiak.

Stal II: Dudek - Marek cz [45], Sosicki, Pniewski, Zięba, Seweryn, Guca, Poręba (60 Pyryt), Wyjadłowski, Kardyś, Duszkiewicz. Trener Sebastian Bajorek.

Sędziował Samołyk (Gorzyce). Widzów 300.