4 liga podkarpacka. Stal Sanok odzyskuje formę z jesieni. Sanoczanie ograli Piasta Tuczempy [RELACJA]

Bartosz Błażewicz
Tomasz Sowa
Drugie z rzędu zwycięstwo stalowcow 3-0, wynik znów ustalony już do przerwy. Wydaje się, że drużyna Mateusza Ostrowskiego w końcu odzyskuje formę z rundy jesiennej.

Pucharowa potyczka z Iskrą Przysietnica najwyraźniej odblokowała sanoczan, którzy w dwóch kolejnych meczach zdobyli 6 bramek, nie tracąc żadnej. Spotkanie z Piastem miało wyrównany początek, ale po kwadransie gospodarze zaczęli dochodzić do głosu. Piotr Lorenc dwa razy wpisał sie na listę strzelców uderzeniami z dystansu, za pierwszym razem trafiając z wolnego.

Inna sprawa, że bramkarz gości mógł zachować się lepiej. Jego gole przedzieliło trafienie Sebastiana Sobolaka, który pewnie wykorzystał wrzutkę z głębi pola. Przy stanie 2-0 Piast miał okazję do wyrównania po rzucie różnym, ale Piotr Krzanowski popisał się dwoma instynktownymi interwencjami, za drugim razem broniąc główkę Tomasza Pasaja.

Piłkarze z Sanoka nie mieli problemów z pokonaniem Piasta Tuczempy. Mecz zakończył się wynikiem 3:0

4 liga. Drużyna Geo-Eko Ekoballu Stali Sanok nie miała probl...

W drugiej połowie, mając korzystny wynik, stalowcy spokojnie rozgrywali piłkę, nie forsując tempa. Wprawdzie piłkę raz jeszcze w siatce umieścił Sobolak, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu rywali.

GEO-EKO EKOBALL STAL SANOK – PIAST TUCZEMPY 3:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Lorenc (25-wolny), 2:0 Sobolak (28), 3:0 Lorenc (40).

Ekoball Stal: Krzanowski 6 – Wójcik 6 (80 Pielech), Adamiak 7, Kokoć 7, Ząbkiewicz 6 (70 Kaczmarski) – Baran 6 (80 Suszko), Jaklik 6 (57. Sieradzki), Lorenc 7, Niemczyk 7 (77 Femin), Lusiusz 6 (61. Posadzki) – Sobolak 6.

Piast: Kozioł 4 (70 Benc) – Pasaj 5, Demski 5, Misiąg 5, Jaroch 5 – Czernysz 5, Bawoł 5 (52 Kloc), Aab 5 (78 Łukasiewicz), Czub 4 (46 Sroka 5), Noga 5 – Wiącek 5 (70 Tyrawski).

Sędziował Pająk 5 (Mielec). Żółte kartki: Lorenc, Baran. Widzów 450.