4 liga podkarpacka. Wiązownica pokonała na własnym obiekcie Wisłoka Wiśniowa 2:1. Bramkarz gości obronił rzut karny

mtr
Artur Bżdżoła
W sobotę liderująca w 4. lidze Watkem Korona Bendiks Rzeszów ograła Izolatora Boguchwała, dlatego niedzielny mecz z Wisłokiem Wiśniowa był dla wicelidera z Wiązownicy niezwykle istotny.

Spotkanie świetnie rozpoczęli goście, którzy już w 5. minucie objęli prowadzenie. Do bramki gospodarzy głową trafił Michał Szymański.

W 21. minucie Wiązownica stanęła przed znakomitą szansą do wyrónania, ale rzutu karnego nie wykorzystał Karol Karólak – na wysokości zadania stanął bramkarz Wisłoka. Gospodarze dopięli jednak swego i do szatni schodzili przy wyniku 1:1 – w 37. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Róg.

Wiązownica napierała przez zdecydowaną większość spotkania, a zwycięskiego gola strzelił Arkadiusz Gil, który wykorzystał podanie brata.