4 liga podkarpacka. Wisłok Wiśniowa przerwał złą passę, wysoko rozbijając Lechię Sędziszów

Tomasz Paryś
Wiktor Majewski (numer 6) strzelił jedną z bramek dla Wisłoka Wiśniowa.
Wiktor Majewski (numer 6) strzelił jedną z bramek dla Wisłoka Wiśniowa. Krzysztof Paryś
Wisłok nie miał litości dla swoich rywali z Sędziszowa Małopolskiego. Na stadionie w Wiśniowej rządziła tylko jedna drużyna.

Dwa miesiące czekał Wisłok Wiśniowa na kolejne zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej i trzeba przyznać, że dokonał tego w bardzo efektowny sposób, strzelając sześć goli Lechii Sędziszów Małopolski.

- Byliśmy stroną dominującą, co odzwierciedla wynik. Zwycięstwo było nam bardzo potrzebne, bo ostatnio nie mogliśmy się odblokować. Myślę, że to przełamanie pozwoli nam na zdobywanie tych punktów więcej - powiedział po końcowym gwizdku trener Grzegorz Sitek.

Rezultat w tym meczu otworzył Bartosz Szymański, który zakończył spotkanie z dubletem. Łącznie na listę strzelców wpisało się pięciu zawodników. Wyjątkowo skutecznie gospodarze zagrali kwadrans po przerwie, kiedy to zdobyli trzy bramki i ostatecznie zamknęli losy rywalizacji. Dla Lechii Sędziszów była to niestety dwunasta porażka z rzędu i tak złej serii nie pamiętają w Sędziszowie nawet najstarsi kibice.

Wisłok Wiśniowa - Lechia Sędziszów Małopolski 6:0 (2:0)

Bramki: 1:0 B. Szymański 8, 2:0 Krępa 44, 3:0 Czernysz 48, 4:0 B. Szymański 53, 5:0 Majewski 59, 6:0 Piątek 84.

Wisłok: Korziewicz - Czelny (80 S. Szymański), B. Szymański (70 Gil), Zięba (65 Walicki), Kasperkowicz (60 Koczela) - Krok, Krępa, Kovtok (75 Boduch), Czernysz (65 Reichel) - Majewski, Piątek. Trener Grzegorz Sitek.

Lechia: Ł. Ćwiczak - Początek ż, Kanach, Zygmunt ż, Lesiński - Kędzior (80 Szewczyk), Pyrdek, Słoma ż - Janda (46 Karczewski ż), O. Ćwiczak (46 Jezuit), Wesołowski (50 Mucha). Trener Piotr Kozioł.

Sędziował: Mazur (Stalowa Wola).