A Stalowa Wola: Piłkarzom Lasowiaka Wola Baranowska „puściły nerwy”, dlatego kończyli spotkanie w dziewiątkę

arko, kara
W meczu San Wrzawy - TS Transdźwig Stale piłka lądowała w bramce gospodarzy aż 8 razy Karolina Misztal
Przemysław Stąporski – najskuteczniejszy piłkarz Transdźwigu Stale w grupie 1 strzelił kolejne gole i ma już ich w sumie trzydzieści trzy! W grupie II emocji nie brakowało w meczu Jarocin - Brzóza Królewska. Od 41. minuty goście prowadzili po strzale Klimka. W 82. minucie gospodarzom udało się wyrównać. Bramkę dającą zwycięstwo Brzózie zdobył Wawrzaszek 4 minuty przed końcem podstawowego czasu gry.

GRUPA I

– Nasza przewaga wzrosła już do czternastu punktów, trudno tutaj nie myśleć o awansie, ale zostało jeszcze dwanaście kolejek. Atmosfera w drużynie i wśród kibiców jest bardzo dobra. Jeśli podtrzymalibyśmy tę passę to w maju moglibyśmy już świętować awans – podsumował zawody Stanisław Wdowiak – prezes Transdźwigu Stale.

W debiucie bramkę dla Wspólnoty strzelił Sebastian Sudoł (rocznik 2002).

Sylwester Chamera – trener Czarnych mógł wreszcie skorzystać ze swojego najlepszego strzelca – syna Konrada. W końcówce meczu piłkarzom Lasowiaka „puściły nerwy”, dlatego kończyli w dziewiątkę.

Wojciech Podsiedlik z LZS-u Krzątka w 55 minucie w konsekwencji drugiej żółtej kartki musiał opuścić boisko.

KS Czarni Lipa – KS Lasowiak Wola Baranowska 3:0 (2:0)

Bramki: K. Chamera 10-rzut wolny, 64, Ł. Mach 23.

Lipa: Stachowicz – Brzeziński, Szwedo ż, P. Mach (79 Gierak), Ł. Mach, J. Torba ż (59 Warchoł), Dąbek (83 M. Torba), Siembida, K. Chamera, Tryka ż (80 Białecki), Kapusta. Trener Sylwester Chamera.

Wola Baranowska: N. Polek – M. Lis, J. Lis (75 Badura), Chałka, Furdyna, Babula, Jarosz [niesportowe zachowanie, 85], W. Lis, Ozga [niesportowe zachowanie, 84], Białek, Durda. Trener Grzegorz Ruła.

Sędziował Łokaj (Nisko). Widzów 100.

Jeziorak Chwałowice - OKS Mokrzyszów 2:2 (0:1) T. Środek 65, 70 - T. Malicki 15, Marzuchowski 90+1;

Kolejarz Knapy - Sanna Zaklików 2:4 (0:0) K. Polek 50-karny, Dul 53 – Baran 65, Kozłowski 68, D. Czajka 69, Pankowski 75;

KS Żupawa - OKS Wielowieś 2:2 (1:1) samobójcza 21, Duma 49 - K. Baran 33, Ł. Stachowicz 68;

LZS Krzątka - NZS Kępie Zaleszańskie 1:3 (1:1) Konefał 25 - K. Loch 27-karny, Wierzbicki 54, D. Kurkiewicz 57;

San Wrzawy - TS Transdźwig Stale 0:8 (0:5) Stąporski 17, 34, 90, R. Rzepiela 40, 45, J. Rzepiela 43, Kabata 53, Jeczeń 64;

UKS Wspólnota Serbinów - Strzelec Dąbrowica 5:3 (4:1) Farjan 10, Zasuwa 15, Sudoł 25, Furdyna 35, Malarz 55 – T. Polek 41-rzut wolny, 85-karny, 88;

pauzowała Unia Skowierzyn.

Zweryfikowany wynik: KS Lasowiak Wola Baranowska - LZS Krzątka 0:3 (wo) – za udział w grze nieuprawnionego zawodnika (po 4 ż.k.).

GRUPA II

Francesco Jelna - Tanew Wólka Tanewska 4:1 (0:1)

Bramki: K. Krzemiński 65, K. Bielak 75, 82, B. Miazga 90+3 - P. Góreczny 5.

Jelna: Bielak, Chojnacki (46 Kozyra ż), Dąbrowski, Krzemiński, Leśko (56 Baran ż), B. Miazga, P. Miazga, D. Miazga (85 Golik ż), Rychel, Wiatr, Wośko.

Wólka Tanewska: Wójcik, Chmielowiec, Cichoń, Dechnik, Góreczny (65 Ciosmak), Kokoszka, W. Kuczera, Sz. Kuczera, Martyna (85 Skrzypek), Pałka, Pieróg. Sędzia: Ląd. Widzów: 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Zarzecze - Złotsan Kuryłówka 6:1 (4:0) Ł. Szpyra 1, 51, 65, A. Zelek 9, R. Dudek 30, D. Wójcik 45 - M. Mudryk 60;

Sokół Hucisko - Łęg Stany 4:0 (2:0) B. Kołodziej, D. Płachciak dwie, P. Stępień;

Łowisko - Rzeczyca Długa 3:1 (1:1) Doktor 35, Kolano 56, Partyka 77 - Zygmunt 11;

Podwolina - Staromieszczanka Stare Miasto 0:1 (0:0) Maciej Baj 58 - bezpośrednio z rzutu rożnego;

Wierzawice - Sarzyna 1:2 (1:1) Fimiarz 32-karny - Ł. Zebzda 2, Bednarz 80;

Podlesianka Podlesie - Victoria Giedlarowa 0:2 (0:0) P. Baj 65, J. Kwoka 78;

Jarocin - Azalia Brzóza Królewska 1:2 (0:1) Socha 82 - D. Klimek 41, Wawrzaszek 86.