Akademii Judo Rzeszów zajęła 2. miejsce drużynowo w Krakowie w gronie 47 klubów. Wystartowało blisko 500 zawodników. Także z Czech i Serbii

Judocy Akademii Judo Rzeszów pokazali klasę pod Wawelem.
Judocy Akademii Judo Rzeszów pokazali klasę pod Wawelem. Archiwum klubu
W Krakowie odbył się Turniej Judo dzieci i młodzików - memoriał tragicznie zmarłego judo ki Wisły Kraków Pawła Pytlinskiego. Zawody były również pierwszym Turniejem z cyklu International Judo League.

Akademia Judo Rzeszów uplasowała się tuż za kluBem z Gdańska. Złoto dla naszego klubu zdobyli: Wincenty Chmielowski, Karolina Półtorak, Arkadiusz Boho, Filip Jakubowski.

Srebrne medale wywalczyli: Piotr Beda, Natasza Curzytek, Adam Dębski, a brązowe Paweł Hul
Filip Jakubowski startując dodatkowo w kategorii młodzików, Natasza Curzytek startując dodatkowo w starszej grupie wiekowej.

5 miejsce zajął Hubert Jakubowski, 7 miejsce, po dwóch wygranych walkach i dwóch przegranych na 18 zawodników, Filip Jurkowski.