Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Reprezentant Litwy ma kłopot z wywalczeniem sobie stałego...

Antyjedenastka 15. kolejki Lotto Ekstraklasy według GOL24.pl!

Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice)

Reprezentant Litwy ma kłopot z wywalczeniem sobie stałego miejsca w wyjściowym składzie. Radoslav Latal w tym sezonie wyjątkowo często tasuje swoimi podopiecznymi, tym razem pod nieobecność Aleksandara Sedlara, postawił właśnie na Girdvainisa. Czy okazało się to słuszną decyzją? Raczej nie - Litwin pilnował strzelca pierwszego gola Tarasa Romanchuka, miał także kłopoty z upilnowaniem swojego kolegi z kadry Fedora Cernycha. W drugiej połowie przesunięty do ataku, co również nie było trafionym pomysłem. Mimo wysokiego wzrostu przegrywał pojedynki powietrzne z niższymi rywalami.