Asseco Resovia pokonała Indykpol AZS Olsztyn 3:1

pmarkocki
Rzeszowianie pokonali AZS Olsztyn 3:1.
Rzeszowianie pokonali AZS Olsztyn 3:1. Krzysztof Kapica
Siatkarze Asseco Resovia pokonali Indykpol AZS Olsztyn 3:1 w zakończonym przed chwilą meczu siatkarskiej PlusLigi.

Asseco Resovia pokonała Indykpol AZS Olsztyn [ZDJĘCIA]

Rzeszowianie gładko wygrali pierwszego seta do 16 i początkowo nic nie zapowiadało, że będą mieć w tym meczu jakiekolwiek problemu.

Druga odsłona jednak kompletnie podopiecznym Andrzeja Kowala nie wyszła - olsztynianie zwyciężyli - również do 16. Trzeci set był wyrównany, ale to gracze Asseco Resovii wygrali 25:20.

W decydującej rozgrywce emocji było sporo, a na pierwszej przerwie technicznej nasz zespół przegrywał 4:8. Później jednak Asseco Resovia zdobyła cztery punkty z rzędu i zniwelowała przewagę na drugiej przerwie prowadząc już 16:13.

Później sytuacja jeszcze bardziej się wyrównała. Ostatecznie rzeszowianie zwyciężyli 28:26, broniąc m.in. trzy piłki setowe. Cały mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Asseco Resovii.

Obszerna relacja z meczu wkrótce.

Zapis szczegółowej relacji na żywo -> Relacja na żywo z meczu PlusLigi: Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn

Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:16, 16:26, 25:20, 28:26)

Asseco Resovia: Fabian Drzyzga, Olieg Achrem, Piotr Nowakowski, Grzgorz Kosok, Nikołaj Penczew, Dawid Konarski - Krzysztof Ignaczak (libero) - Lukas Tichacek, Jochen Schops, Peter Veres. Trener Andrzej Kowal

Indykpol:Maciej Dobrowolski, Piotr Łuka, Bartosz Krzysiek, Piotr Hain, Matti Oivanen, Pablo Bengolea - Michał Żurek (libero), Grzegorz Pająk. Trener Krzysztof Stelmach

Sędziowali: Marcin Herbik i Tomasz Janik (obaj Warszawa). Widzów 4300.