Asseco Resovia pokonała Skrę w tie-breaku i jest w półfinale

pmarkocki
Siatkarze Asseco Resovii pokonali Skrę i grają dalej!
Siatkarze Asseco Resovii pokonali Skrę i grają dalej! Krzysztof Łokaj
Siatkarze Asseco Resovii po niezwykle emocjonującym meczu wygrali z PGE Skrą Bełchatów 3:2 i awansowali do półfinału Mistrzostw Polski.

Rzeszowianie wygrali dwa pierwsze sety (do 23 i do 20) i wszystko wskazywało na to, że dziś nie pozwolą rywalom na wiele.

PGE Skra Bełchatów jednak pokazała charakter - wygrała trzeciego seta po zaciętej walce (do 21), a w trzecim zupełnie rozbiła Resovią (do 15).

W tie-breaku emocji było sporo, ale więcej zimnej krwi zachowali rzeszowianie. Asseco Resovia pokonała Skrę do 12 i awansowała do półfinału Mistrzostw Polski.

MVP meczu wybrany został libero rzeszowian Krzysztof Ignaczak.