Aukcje WOŚP. W Rzeszowie wylicytują rękawice "Diablo"

  Aukcje WOŚP. W Rzeszowie wylicytują rękawice "Diablo"

  Beata Terczyńska

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Aukcje WOŚP. W Rzeszowie wylicytują rękawice "Diablo"

  ©Darek Danek

  Rękawice bokserskie Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z autografem mistrza świata Federacji WBC podarował na licytację WOŚP prezydent Tadeusz Ferenc.
  Aukcje WOŚP. W Rzeszowie wylicytują rękawice "Diablo"

  ©Darek Danek

  Rękawice pochodzą z walki z Jansonem Robinsonem<, która odbyła się we wrześniu ubiegłego roku w Warszawie. To dar na licytację prowadzoną przez rzeszowską telewizję.

  Aukcję prowadzi tez wydział kultury, sportu i turystyki UM. Start na rynku o godz. 16. Będzie można licytować m.in. ciupagę od podhalańczyków, srebrną monetę - serce od NBP, gadżety od żużlowców PGE Marmy (m.in. plastron z autografami zawodników, czapeczka, kalendarz) i i CWKS Resovia, książkę "Róbta co chceta, czyli z sercem jak na dłoni - 20 lat grania" Jurka Owsiaka z autografem (dar od IV LO) i koszulkę Oliega Achrema, zawodnika Asseco Resovia z podpisami zawodników, która wczoraj na aukcję podarował za naszym pośrednictwem Marian Pietryka, dyr. Gimnazjum nr 9. Licytacja rozpocznie się na rynku o godz. 16

  Na aukcji Allegro można kupić np. suknię Moniki Olejnik, zegarek Janusza Palikota, spotkanie z Arturem Barcisiem, tramwaj, rejs fregata marynarki Wojennej, plasrtron z podpisem Justyny Kowalczyk, kurtkę Macieja Stuhra, w której grał w "Listach do M", czy zaproszenie na mecz gwiazd NBA od Marcina Gortata.

  Finał WOŚP w Rzeszowie - program imprez

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo