AZS Uniwersytet Rzeszowski odjechał w IV kwarcie

Anna Wielebnowska wraca do formy - w Sosnowcu zanotowała double-double czyli 12 punktów i tyleż zbiórek. Krzysztof Kapica
Pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w sezonie posmakował AZS Uniwersytet Rzeszowski. Nasze dziewczyny wygrały z JAS-FBG Sosnowiec 72:56.

- To nie był dla nas wcale łatwy mecz. Rywalki biły się przez trzy kwarty, ale w czwartej zabrakło im sił. Moje dziewczyny wytrzymały mecz i pokazały klasę w ostatniej kwarcie - cieszy się Paweł Lenik, szkoleniowiec AZS-u.

JAS-FBG SOSNOWIEC - AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKI 56:72 (14:22, 17:13, 14:8, 11:29)
JAS: Kaczor 11, Dąbkowska 18 (7 zb.), Kosałka 7, Jaworska 3, Piędel 9, Hajduk 3, Stawowska 3 (6 as.), Szelwicka 2, Deko 0.
RZESZÓW: Rafałowicz 11 (5 as.), Mistygacz 15, Oses 0, Suknarowska 13 (7 zb., 10 as.), Hogendorf 6 oraz Wielebnowska 12 (12 zb.), Lelek 10, Wilk 5, Kąsek 0, Piwowarczyk .