B Krosno. W grupie 1 mecz Bieszczady Jankowce – LKS Olszanica został przerwany

Mtr, Micz, Luci, Mawa, Kara
archiwum
Przerwany mecz w grupie 1. Minimalna wygrana lidera grupy 2.

Grupa 1

Bieszczady przegrywały u siebie z Olszanicą 2:3, ale w 83. minucie zawodnik gości brutalnie sfaulował piłkarza gospodarzy, za co otrzymał czerwoną kartkę. Po obejrzeniu kartonika zawodnik naruszył nietykalność cielesną arbitra. Ten natychmiastowo przerwał spotkanie.

Bieszczady Jankowce – LKS Olszanica 3:0 wo (na boisku 2:3) – w 83. minucie zawodnik Olszanicy naruszył nietykalność cielesną arbitra, mecz został przerwany;

Juventus Poraż – Otryt Lutowiska 1:5 (0:4) E. Latusek – T. Pawlak, E. Szarek, J. Pełdiak, Dubravskyi, Różycki;

Orzeł Górzanka – LKS Tyrawa Wołoska 5:0 (4:0) Dębiński dwie, Piątkowski, Sidorski, Solon;

Pionier Średnia Wieś – Zalew Myczkowce 4:2 (3:0) Galant, Pokorski, Kotowski, T. Fedorowiat – D. Bentkowski, Mateusz Pasierbowicz;

Nelson Polańczyk – Lotnik Ustjanowa 5:0 (1:0) Thym trzy, Wronowski, Słotwinski;

Gabry Łukowe – LKS Czaszyn 0:4 (0:1) Penar 7, Świder 63, 66, 80.

Grupa 2

Orkan Markowce minimalnie wygrał z Iskrą Wróblik Szlachecki i jest liderem. Sporo bramek było w spotkaniu Wiki Sanok z Orionem Pielnia, ale lepszy okazał się zespół z Pielni, który wygrał 4:3. Do końca ważyły się losy meczu pomiędzy LKS Głębokie a LKS Odrzechową. Decydującego gola w 90. minucie zdobył Łagosz.

LKS Głębokie – LKS Odrzechowa 1:0 (0:0) Łagosz 90-karny;

Iskra Wróblik Szlachecki – Orkan Markowce 0:1 (0:0) Kądziołka;

ULKS Czerteż – Florian Rymanów-Zdrój 0:2 (0:1);

Wiki Sanok – Orion Pielnia 3:4 (1:4) Lachiewicz, Kłodowski, Muszka – Wijas, Michalak, Wanilista, Pluskwik;

Orzeł Milcza – Pogórze Srogów Górny 1:1 (0:1) Zemański – Tchórz.

Pauza LKS Pisarowce.

Grupa 3

Izdebki nie dały szans Jutrzence Jaćmierz. Hat-trickiem popisał się ponownie Paweł Adamski. Podobnie T. Gosztyła, który poprowadził Sokoła Domaradz do zwycięstwa nad ekipą z Hłudna.
Dobry występ zaliczył też Grzegorz Wojtowicz (Górki), który cztery razy pokonał bramkarza rywali.

Izdebki - Jutrzenka Jaćmierz 4:0 Paweł Adamski trzy, Robert Potoczny;

Błękitni Jasienica Rosielna - Orły Jabłonka 3:0 walkower, goście nie przyjechali na spotkanie;

Hłudno - Sokół Domaradz 2:6 (1:5) Ł. Pudło, Toczek - T. Gosztyła 2, 36, 57, K. Domaradzki 7, R. Hus 17, 27;

Victoria Niebocko - Trześniów 2:1 (1:0) dla gospodarzy strzelali: Patryk Chodór, Michał Kikta;

Jasionów - Wzdów 5:0; Górki - Zryw Dydnia 5:1 (3:0) dla gospodarzy: Grzegorz Wojtowicz cztery, P. Florek;

Grupa 4

Orzeł Pustyny kolejny mecz rozstrzygnął na swoją korzyść, umacniając się na pozycji lidera. Tym razem piłkarze z Pustyn wygrali po ciężkim meczu z LKS-em Głowienka. Na drugie miejsce awansowała Burza Rogi.

KS Szczepańcowa – Burza Rogi 0:2 (0:1) B. Paszek 29-karny, J. Kielar 88;

Orzeł Pustyny – LKS Głowienka 1:0 (0:0) P. Jarosz 51;

Victoria Dobieszyn – Jasiołka Jaśliska 0:6;

Piastovia Miejsce Piastowe – Nafciarz Bóbrka 2:0 (1:0);

Guzikówka Krosno – Dwór Kombornia 4:0 (1:0) P. Wilk 38, H. Wilk 70, M. Dudzik 80, 88;

Rotar Węglówka pauzował.

Grupa 5

Najskuteczniejszy atak w lidze po raz drugi w tym sezonie zawiódł i Chorkówka bezbramkowo zremisowała z Potokiem. Nic jednak nie straciła ze swojej okazałej przewagi nad konkurencją, bo w Łubienku poległ wicelider z Wojaszówki. Z czołówki wygrała tylko Tęcza Zręcin, a zwycięska bramka padła w ostatniej akcji meczu, bohaterem jej był Jakub Zuzak. Tęcza dzięki trzem punktom awansowała z szóstej pozycji na drugą.

Zorza Łubienko – Rędzinianka Wojaszówka 2:0 (1:0) Wietecha 25, P. Ziobro 63;

Nafta Chorkówka – Nurt Potok 0:0;

Błękitni Żeglce – LKS Brzezówka 3:1 (1:1) Gydziak 12, A. Frużyński 48, Grzesik 79 - H. Ruszel 23;

Jasiołka Świerzowa – LKS Łęki Strzyżowskie 1:1 (1:1) Wiklowski 25 – Pilat 13;

Iwełka Iwla – LKS Moderówka 3:0 vo goście nie przyjechali na mecz;

Tęcza Zręcin – Nafta II Jedlicze 3:2 (1:1) Pełziak 10-karny, Zuzak 55, 90+2 – G. Szopa 30, 65.

Grupa 6

Wydarzenia na meczu w Dębowcu reżyserował… wiatr. Co ciekawe oba zespoły strzelały gole grając pod wiatr. – To była loteria – mówił Mateusz Pierzowicz z Dębowca. Aż osiem goli padło w meczu Liwocz – Jasiołka, ale goście trafiali dopiero w ostatnim kwadransie, przy stanie 4:0. Hattrickiem popisał się 15-letni Marcin Krajewski. Tabela już bardzo wyraźnie podzieliła się na dwie „szóstki”.

LKS Warzyce – Standart Święcany 0:1 (0:1) Zając 45;

Dębowczanka Dębowiec – Nowy Dwór Makowiska 1:1 (1:0) D. Kluk 16 - Majka 84;

Tajfun Łubno Szlacheckie - GKS Team 17 Szebnie 1:1 (0:0) Chorzępa 86 – Kalityński 72;

Wrzos Krempna – Dragon Nowy Glinik 0:3 (0:2) Sanocki 20, 35, Garabacik 77;

Wisłoka Nowy Żmigród – Wisłoka Niegłowice 1:4 (0:2) Dębiec 55-karny – Chmiel 7, T. Nawracaj 35, Pisz 75, Wielgosz 80;

Liwocz Brzyska – Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 5:3 (2:0) Krajewski 23, 60, 85, Rakoczy 26-karny, M. Kozak 75 – Pankiewicz 75, Przetacznik 82-karny, Stukus 88.