Bez bramek w meczu Strumyka ze Stalą Mielec [ZDJĘCIA]

Krzysztof Kapica
Strumyk Malawa bezbramkowo zremisował ze Stalą Mielec. Taki wynik nie cieszy żadnej ze stron, a zwłaszcza Strumyka, któremu rywale nieco uciekli.
Strumyk Malawa - Stal MielecStrumyk Malawa zremisował u siebie ze Stalą Mielec 0:0.

Strumyk Malawa - Stal Mielec

Zobacz zdjęcia z meczu: Strumyk Malawa - Stal Mielec

Od początku obie drużyny pokazały, że chęci do gry im nie brakuje. Mielczanie byli lepsi piłkarsko, ale gospodarze nadrabiali wszystko ambicją i ogromną zaciętością.

Do przerwy powinni prowadzić goście, ale Michał Pruchnik w sobie znany sposób z 5 metrów trafił w słupek. Dla Strumyka bramkę mógł zdobyć Maciej Grad i... wielu twierdzi że tak było. Ale sędzia stwierdził, że piłka nie przekroczyła linii bramkowej.

Po zmianie stron kilka dogodnych okazji znów mieli mielczanie, ale napastnicy Stali nie mieli dnia. Inna rzecz, że w bramce malawian jak w transie bronił eksmielczanin Kamil Zieliński.

Zwycięstwo gospodarzom mógł w ostatnich minutach dać Krzysztof Szymański, ale z kilku metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką.

STRUMYK MALAWA - STAL MIELEC 0-0