Biegi narciarskie. Dobrze wypadła zawodniczka Prządki Ski Korczyna, Izabela Marcisz w biegu na 10 km stylem dowolnym

Izabela Marcisz po raz pierwszy w karierze ukończyła cykl Tour de Ski
Izabela Marcisz po raz pierwszy w karierze ukończyła cykl Tour de Ski Paweł Relikowski
Nieźle wypadła Izabela Marcisz, zawodniczka Prządki Ski Korczyna w ostatnim biegu cyklu Tour de Ski.

Niedzielny bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym był ostatnim w cyklu Tour de Ski. Najlepsza okazała się Szwedka Ebba Anderson, ale dobry występ zaliczyła również Izabela Marcisz.

Zawodniczka Prządki Ski Korczyna zajęła w niedzielę 25. miejsce, ze stratą 2:39.5 do Anderson.

W całym cyklu 1. miejsce przypadło Amerykance Jessice Diggins, a Marcisz została sklasyfikowana na 29. pozycji. To dla polskiej zawodniczki pierwszy ukończony Tour de Ski w karierze.

Na podstawie danych GUS sprawdziliśmy, jakie są najpopularniejsze dyscypliny sportowe, uprawiane w sposób zorganizowany w Przemyślu i województwie podkarpackim.

Te 30 sportów mieszkańcy województwa podkarpackiego uprawiaj...