Biegi narciarskie. Izabela Marcisz, zawodniczka SS Prządki Ski Korczyna uplasowała się tuż za podium na Mistrzostwach Świata U-23

Izabeli Marcisz nie udało się obronić tytułu
Izabeli Marcisz nie udało się obronić tytułu Andrzej Banas / Polska Press
Nie udało się zdobyć medalu Izabeli Marcisz, zawodniczce SS Prządki Ski Korczyna w pierwszym starcie na Mistrzostwach Świata U-23 w Lygnie.

Warto dodać, że w zeszłym roku Izabela Marcisz wygrała rywalizację na Mistrzostwach Świata U-23, ale w tym roku zawodniczka SS Prządki Ski Korczyna uplasowała się tuż za podium na 4. miejscu w biegu na dystansie 10 km klasykiem.

Był to i tak najlepszy wynik wśród reprezentantek Polski - na 11. miejscu rywalizację zakończyła Monika Skinder, a 21. była Weronika Kaleta.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani