Bilard. "Kenek" wygrał w Ósemce Grand Prix

Krzysztof Drąka niespodziewanie przegrał w pierwszym meczu, ale potem rał już bezbłędnie i zasłużenie zajął pierwsze miejsce. archiwum
Krzysztof Drąka wygrał w rzeszowskim klubie "Ósemka" zawody Grand Prix, wieńczące turniej "Nie lubię poniedziałku - Rosyjska ruletka (10 turniejów eliminacyjnych).

W finale "Kenek" pokonał 3:1 Mariusza Kołakowskiego (wygrał 3 ostatnie turnieje eliminacyjne) i zainkasował w nagrodę 600 złotych.
Miejsca trzecie miejsca zajęli: Robert Pecka, Jakub Dobrowolski. Kolejne pozycje: 5. Kinga Stawarz, Piotr Bujny, 7. Adam Wisz, Szymon Szyszka, 9. Anna Serwatowska, Marcin Wójciak, Jakub Kurowiecki, Jacek Kozak, 13. Janusz Stawarz, Marcin Kostera, Krzysztof machowski, Bartosz Szkołut.

- Był to pierwszy turniej i bardzo dobrze się przyjął - powiedział Janusz Stawarz, szef "Ósemki". - Nawet się tego nie spodziewaliśmy. Myślę, że pomogła formuła z forami, bo w takim wypadku niżej notowany zawodnik naprawdę nie stoi na straconej pozycji. Bogatsi o doświadczenia w kolejnej edycji zmodyfikujemy nieco regulamin, ale każdy nadal będzie mógł wygrać.

7 maja rusza kolejna edycja, która ma nowego sponsora, dlatego w miejsce Rosyjska Ruletka pojawi się szyld "Sobieski Cup".