Bilard. "Kinia" wygrała w rzeszowskiej Ósemce

W akcji Kinga Stawarz.
W akcji Kinga Stawarz. Krzysztof Łokaj
Kinga Stawarz wygrała w rzeszowskiej Ósemce II turniej z cyklu "Nie lubię poniedziałków - rosyjska ruletka".

Tym razem grano w odmianę 9-bil. W finale "Kinia" pokonała 3:1 Krzysztofa Machowskiego. Czarnym koniem okazał się Mariusz Śledzianowski, który odesłał na lewą stronę drabinki turniejowej zwycięzcę I turnieju Krzysztofa Drąkę, następnie dotarł aż do półfinału (1:3 z Kinga). Drugie trzecie miejsce wywalczył Robert Pecka (0:3 z Machowskim). Miejsca 5-8 zajęli: Anna Serwatowska, Jacek Kozak (wyeliminował na lewej stronie Drąkę), Jakub Dobrowolski, Janusz Stawarz. Kolejne zawody już za tydzień. (g. 18)