Bilard. Rzeszowianin piąty w Krakowie

Anatol Kokoszka kiedyś zdobywał na wózku medale Mistrzostw Polski w koszykówce, dziś walczy przy zielonych stołach. www.bilard-sport.pl
Rzeszowianin Anatol Kokoszka zajął 5 miejsce w, rozegranym w krakowskim klubie "Break Club", Międzynarodowym Turnieju z cyklu Grand Prix ON.

W Krakowie nadspodziewanie dobrze wypadli także zawodnicy Radości Dębica. Marcin Moskiewicz awansował do 1/8 turnieju, gdzie uległ Kokoszce 0:4. Marek Cieśla dotarł do tej samej fazy i w walce o ćwierćfinał przegrał 1:4 z Patrykiem Zarzycznym (UKS 317 Kraków).

Kokoszka w ćwierćfinale nie sprostał Niemcowi Joachimowi Schulerowi (2:4). Warto wspomnieć, iż rzeszowski bilardzista to były zawodnik Startu Rzeszów, z którym zdobywał medale w lidze koszykarzy na wózkach.

Turniej wygrał Marcin Kubalski (Konsalnet Warszawa). Mistrz Polski w finale pokonał 6:3 Niemca Taia Volkmera.