Bilardzista Pino Dębica mistrzem Polski. Trzecie miejsce dla rzeszowianina

Maciej Auguścik, zawodnik II-ligowego Pino Dębica, po raz pierwszy wygrał czempionat amatorów www.bilard-sport.pl
Maciej Auguścik (Pino Dębica) zdobył w łódzkim klubie „Frame” tytuł Mistrza Polski Amatorów. W finale pokonał 5:4 Waldemara Manysia (Sokół Brody). Triumfator w nagrodę otrzymał 3 tysiące złotych i nominację na mistrzostwa Polski.

Trzecie miejsce wywalczył rzeszowianin Jakub Dobrowolski, który w półfinale przegrał 2:5 z Auguścikiem. 9 lokatę zajął Tomasz Sadlik („Trójkąt” Rzeszów). W Łodzi rywalizowało blisko 250 bilardzistów.

Ciekawy turniej odbędzie się też w sobotę w rzeszowskim klubie „Ósemka”. Odbędzie się w nim turniej Masters, wieńczący kolejną edycje zawodów „Nie lubię poniedziałków”. Wystąpi 16 najlepszych graczy z rankingu. Początek - godzina 14.