Boks, kosz, siatka, piłka. Na co się wybrać w weekend?

luci
archiwum
W ostatni kwietniowy weekend kibicom sportu na Podkarpaciu nie zabraknie dylematów. Choć oczywiście bywały ciekawsze wydarzenia, meczów nie zabraknie.

Po wielkiej gali boksu zawodowego w Rzeszowie czas na tych, którzy o zawodowstwie pomyślą pewnie za jakiś czas. W Sanoku i Zaklikowie odbędą się dwa ciekawe turnieje. W pierwszym zmierzy się reprezentacja Podkarpacia z Południową Anglią, a w drugim zobaczymy kilka pojedynków bokserów z naszego województwa oraz lubelskiego i świętokrzyskiego.

Koszykówki i siatkówki coraz mniej, ale emocji jest sporo, zwłaszcza dla krośnian. MOSiR walczy o awans do ekstraklasy, w weekend jak wygra choć raz, zagra w decydującym starciu o premię w finale I ligi.

W finale II ligi znalazły się z kolei siatkarki Karpat. O 1. miejsce i lepsze rozstawienie w turnieju mistrzów zagrają z rzeszowskim Developresem. Pierwsze dwa spotkania w sobotę i niedzielę w stolicy Podkarpacia.

W piłce nożnej na 1. miejsce wysuwa się mecz derbowy Siarki Tarnobrzeg ze Stalą Rzeszów. Ciekawie powinno być też w Przemyślu, gdzie w ramach III ligi Polonia podejmie Orła Przeworsk.

Setki spotkań czekają nas tradycyjnie w klasach OAB i C. Zapraszamy…
SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY:
BOKS :
W SANOKU: Mecz Reprezentacja Podkarpacia - Południowa Anglia (s. 18, Arena Sanok).
W ZAKLIKOWIE: Międzyregionalna gala boksu o Puchar Wójta Gminy (s. 17).

KOLARSTWO:
W PRZEMYŚLU: 8. Maraton Rowerowy Twierdza Przemyśl w ramach Cyklokarpaty.pl (s. 11, ul. Franciszkańska, biuro zaw. przy ul. Władycze 5).

KOSZYKÓWKA:
I liga mężczyzn - półfinały (mecz nr 3 i ew. 4): PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno - AZS WSGK Pofarmex Kutno (s. 18, ew. n. 18).

PIŁKA NOŻNA:
II liga kobiet: Sokół Kolbuszowa Dolna - Pelikan Łowicz (s. 13).
III liga kobiet: Hejnał Krzyszkowice - Resovia (n. 11).
II liga: Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów (s. 15), Resovia - Olimpia Elbląg (s. 16), Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola (s. 17).
III liga: Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk (s. 15), Orlęta Łuków - Czarni 1910 Jasło (n. 17), Lublinianka Wieniawa Lublin - Izolator Boguchwała (n. 11.30), Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska (s. 17), Chełmianka Chełm - Stal Mielec (n. 17), Stal Kraśnik - Avia Świdnik (n. 16), Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski (n. 17), Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna 3-0 vo.
IV liga: Piast Tuczempy - OKS Mokrzyszów (s. 17), Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów (n. 16.30), Resovia II - Kolbuszowianka Kolbuszowa (n. 11), Sokół Sieniawa - Cosmos Nowotaniec (s. 16), Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa (s. 16), Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk (s. 16). Pauzuje Żurawianka Żurawica, mecz JKS 1909 Jarosław - Crasnovia Krasne nie odbędzie się z powodu zawieszenia licencji Crasnovii.

Podokręg Dębica:
KLASA O: Wisłoka Dębica - Chemik Pustków (s. 16), Zryw Dzikowiec - Pogórze Wielopole Skrzyńskie (n. 16), Raniżovia Raniżów - Lechia Sędziszów (n. 16), Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarnovia Czarna (s. 16), Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa (s. 17), Igloopol Dębica - Victoria Czermin (s. 16), Start Wola Mielecka - Kaskada Kamionka (n. 16), Brzostowianka Brzostek - Radomyślanka Radomyśl Wielki (n. 16).
KLASA A: Głowaczowa - Bielowy/Strzegocice (n. 11), LKS Pustków - Kawęczyn (n. 14), Straszęcin - Ocieka (n. 11), Golemki - Frysztak (n. 16, w Czarnej), Łopuchowa - Krzywa (n. 14), Łęki Górne - Lubzina (n. 15), Żyraków - Borowa (n. 14), pauzuje Przedbórz.
KLASA B1: Borek Wielki - Zawada, Zagorzyce - Mała, Stasiówka - Będziemyśl, Brzeźnica - Ostrów, Gnojnica - Góra Ropczycka, Olchowa - Paszczyna (wszystkie n. 14), Wolica Piaskowa - Nockowa (n. 11)
KLASA B2: Korzeniów - Dulcza Wielka (n. 11), Nagoszyn - Bielowy/Strzegocice II (n. 15), Góra Motyczna - Jodłowa (n. 14), Wiewiórka - Siedliska Bogusz (n. 14), Bobrowa - Zasów-Mokre (n. 14, w Zasowie), Żdżary - Wisłoka II Dębica (n. 11), Stara Jastrząbka - Podgrodzie (n. 14, w Żdżarach).

Okręg Jarosław:
KLASA O: KS Wiązownica - MKS Kańczuga (n. 16), MKS Radymno - Czuwaj Przemyśl (s. 16), Syrenka Roźwienica - Pogoń-Sokół Lubaczów (s. 16.30), Huragan Gniewczyna - Polonia II Przemyśl (n. 16), Start Pruchnik - Hetman Laszki (s. 17), LKS Skołoszów - Błękitni Grzęska (n. 16), LKS Miękisz Nowy - Pogórze Rokietnica (n. 16), Granica Stubno - Wólczanka Wólka Pełkińska (n. 16).
KLASA A JAROSŁAW: Święte - Pawłosiów, Dobkowice - Zapałów, Makowisko - Węgierka, JKS II Jarosław - Ostrów, Łowce - Cieszacin Wielki (wszystkie n. 16), Michałówka - Morawsko (n. 13), Wysock - Duńkowice (n. 14.30), Pauzuje Rudołowice.
KLASA A LUBACZÓW: Dachnów - Krowica, Oleszyce - Ruda Różaniecka, Narol - Horyniec, Cieszanów - Wielkie Oczy, Piwoda - Futory, Lisie Jamy - Cewków (wszystkie n. 16), Basznia Dolna - Młodów (n. 13),
KLASA A PRZEMYŚL: Małkowice - Orły, Bircza - Fredropol, Kosienice - Wyszatyce, Medyka - Zadąbrowie, Hurko/Hureczko - Dubiecko, Jaksmanice - Ostrów, Kaszyce - Leszno (wszystkie n. 16), Krówniki - Olszany (n. 14),
KLASA A PRZEWORSK: Urzejowice - Krzeczowice, Świętoniowa - Siennów, Tryńcza - Zarzecze, Nowosielce - Jagiełła, Babice - Gorliczyna, Majdan Sieniawski - Gorzyce, Kisielów - Żurawiczki (wszystkie n. 16).
KLASA B1 JAROSŁAW: FC Roźwienica - Munina, Rozbórz Długi - Kidałowice, Chłopice - Przedmieście Jarosław, San Jarosław - Jankowice, Wierzbna - Pełkinie (wszystkie n. 13), Pauzują Sośnica, Wola Buchowska.
KLASA B2 JAROSŁAW: Koniaczów - Wietlin III, Łazy - Mołodycz, Chotyniec - Wietlin, Młyny - Zaleska Wola, Manasterz - Surochów, Tuchla - Bobrówka, Korzenica - Nienowice (wszystkie n. 13).
KLASA B LUBACZÓW: Wólka Krowicka - Stary Lubliniec, Wola Wielka - Antoniki, Cetula - Opaka, Płazów - Łukawiec, Zalesie - Stary Dzików, yszkowa Wola - Zabiała-Stare Sioło (wszystkie n. 13).
KLASA B PRZEMYŚL: Torki - Batycze, Huwniki - Olszynka, Pikulice - Ujkowice, Nakło - Grochowce, Nehrybka - Walawa, Hurko - Bolestraszyce,nKalników - Trójczyce (wszystkie n. 13), Pauzuje Orzechowce.
KLASA B PRZEWORSK: Manasterz - Pantalowice, Mirocin - Różniatów, Maćkówka - Studzian, Rozbórz - Ujezna, Łopuszka Wielka - Jodłówka (wszystkie n. 13), Sietesz - Niżatyce (n. 12), Gać - Hawłowice (n. 16).

Okręg Krosno:
KLASA O: Kotwica Korczyna - LKS Głowienka (n. 15), LKS Skołyszyn - Szarotka Uherce (n. 15), LKS Pisarowce - Iskra Przysietnica (n. 15), Start Rymanów - Leśnik Baligród (n. 16.30), Iwonka Iwonicz - Partyzant Targowiska (n. 16.30), Przełom Besko - Nafta Jedlicze (n. 16.30), Burza Rogi - Górnik Strachocina (n. 16.30), Bieszczady Ustrzyki Dolne - Grabowianka Grabówka (n. 15), Pauzuje Stal II Sanok.
KLASA A1: Bukowsko - Brzozów (n. 15, Pobiedno), Długie - Haczów (n. 16.30), Sieniawa - Nowosielce (n. 15), Pielnia - Bażanówka (n. 13, Dudyńce), Izdebki - Jasienica Rosielna (n. 14), Zarszyn - Lesko (n. 16.30), Polańczyk - Zmiennica. (n. 16.30), Pauzuje Klimkówka.
KLASA A2: Faliszówka - Kobylany (n. 12, w Kopytowej), Bieździedza - Nienaszów (n. 16.30), Lubla - Sobniów Jasło (n. 11), Zręcin - Kołaczyce (n. 15), Zarzecze - Nowy Żmigród (n. 16.30), Łężyny - Kombornia (n. 16.30), Dobieszyn - Kopytowa (n. 11), Pauzuje Krościenko Wyżne/Pustyny.
KLASA B1: Poraż - Pakoszówka (n. 13), Niebieszczany - Płowce/Stróże Małe (n. 16.30), Golcowa - Czaszyn (n. 16.30), Czerteż - Tarnawa (n. 14), Grabownica - Bezmiechowa (n. 13), Srogów Górny - Lutowiska (n. 16.30), Pobiedno - Czarna (n. 16.30, w Dudyńcach).
KLASA B2: Guzikówka Krosno - Rymanów Zdrój (n. 11), Domaradz - Jasionów (n. 11), Lubatówka - Równe (n. 13), Jaśliska - Markiewicza Krosno (n. 13), Głębokie - Chorkówka (n. 16.30), Jasionka - Przełęcz II Dukla (n. 13, Równe), Pauzuje Górki.
KLASA B3: Osobnica - Osiek Jasielski (n. 13), Łubienko - Hankówka-Brzyszczki (n. 11), Draganowa - Dębowiec (n. 16.30), Mrukowa - Wojaszówka (n. 16.30, Pielgrzymka), Lubatowa - Brzyska (n. 13), Czeluśnica - Glinik Nowy (n. 13), Czarni II Jasło - Moderówka (n. 11), Pauzuje Łęki Dukielskie.
KLASA C1: Średnia Wieś - Ropienka, Markowce - Jankowce, Łukowe - Sanoczek, Tyrawa Solna - Zagórz, Rzepedź - Olszanica (wszystkie n. 13), Pauzuje Trepcza.
KLASA C2: Niebocko - Dydnia, Jabłonica Polska - Wesoła, Trześniów - Milcza, Pustyny - Wzdów, Nozdrzec - Hłudno (wszystkie n. 11), Posada Górna - Odrzechowa (n. 13), Pauzuje Iskrzynia.
KLASA C3: Wietrzno - Węglówka, Żeglce - Potok, Bóbrka - Makowiska, Iwla - Wrocanka (wszystkie n. 13), Orlew Krosno - Świerzowa (n. 11), Odrzykoń - Szczepańcowa (n. 11).
KLASA C4: Łęki Strzyżowskie - Niegłowice, Święcany - Tarnowiec, Błażkowa - Krempna, Niepla - Chlebna (wszystkie n. 13), Warzyce - Brzezówka (n. 11), Pauzuje Łubno Szlacheckie.

Podokręg Rzeszów:
KLASA O: LKS Trzebownisko - Sawa Sonina (n. 16), Stal II Rzeszów - CCC Dąbrówki (n. 17), Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Dynovia Dynów (n. 13), Górnovia Górno - KS Stobierna (n. 15), KS Zaczernie - Błażowianka Błażowa (n. 14), Głogovia Głogów - Strug Tyczyn (s. 16), LKS Przybyszówka - SPAR Jedność Niechobrz (n. 11), Włókniarz Rakszawa - Astra Medynia Głogowska (n. 16) Pauzuje Orzeł Wólka Niedźwiedzka.
KLASA A1: Hermanowa - Zgłobień (n. 11.30, w Tyczynie), Sokołów - Czudec (n. 15), Zimowit Rzeszów - Bratkowice (n. 11, ul. Świadka), Budy Głogowskie - Korona Rzeszów (n. 14), Nowa Wieś - Klęczany (n. 11), Wysoka Strzyżowska - Niebylec (n. 14), Zabajka - Grodzisko (n. 14).
KLASA A2: Brzóza Stadnicka - Handzlówka (n. 16), Wola Dalsza - Albigowa (n. 14), Jawornik Polski - Głuchów (n. 16), Palikówka - Rogóżno (n. 11), Wólka Podleśna - Krzemienica (n. 15), Nienadówka - Łukawiec (n. 16), Żołynia - Kraczkowa (n. 14).
KLASA A3: Przyłęk - Tuszów-Malinie (n. 11), Podleszany - Widełka (n. 11), Wadowice Górne - Stal II Mielec (n. 14), Ławnica - Cmolas (n. 16), Gryf Mielec - Babicha (n. 16), Przecław - Pitmark Jaślany (pn. 17, w Tuszymie), Hucina - Trześń (n. 16).
KLASA B1: Jasionka - Rudna Wielka (n. 12), Biała - Świlcza (n. 14), Głogovia II - Mrowla (n. 11), Trzciana - Dąbrowa (n. 14), Junak Rzeszów - Staroniwa Rzeszów (n. 11.30), Rudna Mała - Zimowit II Rzeszów 3-0 vo.
KLASA B2: Szufnarowa - Lutoryż (n. 14), Lubenia - Nosówka (n. 14), Dobrzechów - Pstrągowa (n. 14), Mogielnica - Grunwald Rzeszów (n. 11.30), Pauzuje Kozłówek, Tytan Rzeszów.
KLASA B3: Bachórz - Kosina (n. 14), Sawa II Sonina - Borek Stary (n. 14), Wola Rafałowska - Dylągówka (n. 14, w Handzlówce), Wysoka - Lecka (n. 14), Husów - Hyżne (n. 12), Chmielnik - Harta (n. 11.30), Błażowianka II - Markowa 0-3 vo.
KLASA B4: Łąka - Wysoka Głogowska (n. 14), Hucisko - Trzeboś (n. 14), Zalesie - Sitowianka Budy Łańcuckie (n. 14), Białobrzegi - Trzebuska (n. 14), Strażów - Stobierna-Krzywe (n. 14), Budy Łańcuckie/Korniaktów - Czarna (n. 12).
KLASA B5: Podborze - Breń Osuchowski (n. 11.30), Złotniki - Trzciana (n. 11), Orłów - Chrząstów (n. 14), Wola Chorzelowska - Gliny Małe (n. 14), Dębiaki - Borowa (n. 14), Smoczanka Mielec - Kawęczyn (n. 14), Padew Narodowa - Rzędzianowice (n. 14), Pauzuje Błysk Górki.
KLASA B6: Ostrowy Baranowskie - Siedlanka (n. 11), Kosowy - Kolbuszowianka II (n. 14), Trześń - Zarębki (n. 11), Łączki Brzeskie - Widełka II (n. 17), Werynia - Chorzelów (n. 14), Trzęsówka - Dobrynin (n. 14), Tuszyma - Sokół II Kolbuszowa D. (n. 14), Pauzuje Ostrowy Tuszowskie.

Podokręg Stalowa Wola:
KLASA O: LZS Ździary - Wisan Skopanie (n. 16), Orzeł Rudnik - Olimpia Pysznica (n. 16), Tłoki Gorzyce - San Kłyżów (s. 16), Sokół Nisko - Sokół Kamień (s. 16), Sparta Jeżowe - Słowianin Grębów (n. 16), Bukowa Jastkowice - KP Zarzecze (n. 16), LZS Podwolina - San Wrzawy (n. 16), Wielowieś Tarnobrzeg - Strzelec Dąbrowica (n. 16).
KLASA A1: Jelna - Krzeszów, Groble - Łowisko, Ulanów - Łętownia, Podlesianka Kamień - Rzeczyca Długa, Brzyska Wola - Kuryłówka, Brzóza Królewska - Wola Zarczycka (wszystkie n. 15), Harasiuki - Przędzel (n. 14).
KLASA A2: Przyszów - Jadachy, Chwałowice - Sobów, Zaklików - Kępie Zaleszańskie, Tarnowska Wola - Kotowa Wola, Skowierzyn - Knapy, Sokolniki - Majdan Królewski (wszystkie n. 15), Stany - Żabno (n. 16).
KLASA B1: Kopcie - Komorów, Krzątka - Cygany, Żupawa - Zakrzów, Stale - Ocice, Hadykówka - Chmielów, Serbinów - Baranów Sandomierski (wszystkie n. 15), Bojanów - Wola Baranowska 0-3 vo.
KLASA B2: Majdan Zbydniowski - Pilchów, Wola Rzeczycka - Emaus Gorzyce, Rozwadów - Trześń, LZS II Turbia - Zdziechowice, Wydrza - Lipa (wszystkie n. 15), Radomyśl - Zbydniów (s. 16), Pauzuje Zabrnie.
KLASA B3: Bieliniec - Bieliny, Glinianka - Kopki, Majdan Łętowski - Jarocin, Sokół II Nisko - Kurzyna, Racławice - Sójkow (wszystkie n. 15), Stal II Stalowa Wola - Wólka Tanewska (n. 11), Koziarnia - Hucisko (n. 13),
KLASA B4: Chałupki Dębniańskie - Giedlarowa, Przychojec - Stare Miasto, Hucisko - Sarzyna, Łukowa - Dębno, Wierzawice - Tarnogóra (n. 15.30), Grodziszczanka II - Biedaczów (n. 17).
Makroregion juniorów starszych: Stal SprintExpress Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz (n. 13, na sztucznym boisku), Widok Lublin - Stal Stalowa Wola (s. 12).
Makroregion juniorów młodszych: Karpaty Krosno - Sandecja Nowy Sącz (s. 13, na Euroboisku), BKS Lublin - Stal Mielec (s. 12).

PIŁKA RĘCZNA:
PGNiG Superliga mężczyzn * o utrzymanie: AZS Czuwaj Przemyśl - Zagłębie Lubin (n. 18).
Juniorzy młodsi
W MIELCU: Turniej półfinałowy na szczeblu ogólnopolskim z udziałem Stali Mielec, Sparty Oborniki, Padwy Zamość i Anilany Łódź (pt. 16, s. 16, n. 10, hala MOSiR).

SIATKÓWKA
II liga kobiet * play-off (finał grupy IV): Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty MOSiR Krosno (s. 18, n. 12, hala IV LO, ul. Dąbrowskiego 82); o miejsce w barażu: Anser Siarka Tarnobrzeg - Dalin Myślenice (mecze nr 1 i 2 s. 18, n. 11 w Myślenicach).

TENIS STOŁOWY:
Puchar ETTU kobiet * finał: Zamek OWG Tarnobrzeg - Fenerbahce Spor Kulubu (s. 18).
I liga kobiet: Cukrownik Chybie - Brzostowianka Brzostek (n. 13).
W RZESZOWIE: Singlowy turniej kobiet i mężczyzn o Puchar Prezydenta Rzeszowa jednostek komunalnych gminy (n. 9, hala na Podpromiu).

ŻUŻEL:
Speedway Ekstraliga: Lechma Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów (n. 18).
II liga: Kolejarz Opole - KSM Krosno (n. 16).

Najszybsze wyniki na www.nowiny24.pl

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie