U18

STAL RZESZÓW - GWAREK ZABRZE 4:0 (1:0)

Bramki: Skoczylas 25, Musik 48-karny, Michalski 60-sam., Krawczyk-Demczuk 77.

Stal: Ważny - Kuchnia, Paśko, Kaczor (65 Szwed), Mazur ż, Gawlak, Kądziołka (60 Ofiara), Kuzio, Musik (75 Krawczyk-Demczuk), Miłosz Kaczor, Skoczylas (75 Cieśla). Trener Maciej Tokarczyk.

Outsider z Zabrza nie pograł sobie na boisku w Nowej Wsi. - Mieliśmy mecz pod pełną kontrolą - powiedział trener Tokarczyk.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Jagiellonia - Zagłębie 3:1, Wisła - Polonia 2:5, Legia - Warta 3:1, Górnik - Raków 4:1, UKS SMS - Arka 0:0, Śląsk - Cracovia 3:2, Lech - Pogoń 4:2.

U17

SMS RESOVIA - CRACOVIA 1:0 (1:0)

Bramka: Marciniec 45.

Resovia: Dziurgot - Zięba, Pikuła, Modrzejewski, Bielenda, Szymański, Zwolski (80 Szpojnarowicz), Sowa (68 Lorenc), Pieniążek, Maćkowiak ż (66 Piatnoczka), Marciniec (53 Stępak ż). Trener Roman Borawski.

- W poprzednich meczach gubiliśmy punkty w końcowych minutach, dziś za wszelką cenę chcieliśmy tego uniknąć. Ta determinacja była kluczem do zwycięstwa - ocenił trener Borawski.

Wisła K. - TOP 54 4:0, Korona - Wisła P. 1:1, Hutnik - Górnik 2:1.

Resovia pokonała Cracovię 1:0

CLJ U-17. Resovia skromnie pokonała Cracovię [ZDJĘCIA]

U15

SANDECJA NOWY SĄCZ - STAL RZESZÓW 0:2 (0:0)

Bramki: Dworak 51, Gołda 71.

Stal: Głąb (41 Proczek) - Urbaniak, Synoś, Kędziora, Cynk ż (76 Surmiak) - Wnęczak, Gołda, Delikat (41 Koczera), Koszuliński (55 Leniart), Sadowski (41 Dworak) - Plichta (70 Kasza). Trener Krzysztof Hus.

Podopieczni Krzysztofa Husa wygrali trzeci kolejny mecz. Już do przerwy mieli 2-3 klarowne szanse na gola. Nie wykorzystali ich, ale konsekwentnie grali swoje i w drugiej połowie przyniosło to bramkowy efekt.

MOTOR LUBLIN - SMS RESOVIA 1:1 (0:0)

Bramki: Jeż 80+3 - Siedlecki 80.

Resovia: Ząbik - Suwała, Kopeć ż, Stojko ż, Jarecki (70 Szwajka), Mazurkiewicz, Gątek (62 Strojewski), Chwałka (53 Siedlecki), Rudny (65 Szymończyk), Woś, Jaroch. Trener Adam Bukała.

Resoviacy w końcówce objęli prowadzenie, jednak Motor w doliczonym czasie zdążył wyrównać. - Odczuwamy duży niedosyt, ale trzeba przyznać, że mecz był wyrównany - powiedział Adam Bukała, opiekun Resovii.

Górnik - Wisła 2:1, Cracovia - Korona 6:0.

Makroregion U19

SIARKA TARNOBRZEG - STAR STARACHOWICE 8:0 (5:0) Rapacz 16, 26, Zmarzlik 27, 42, Krempa 32, 62, Wierucki 62, Judycki 81.

SMS RESOVIA - MOTOR LUBLIN 5:2 (3:1) dla Resovii: Mikrut 22, Karcz 28, Myszka 43, Chuchro 48, Kiełbasa 66.

Beskid - Podlasie 1:1, Korona - Podhale 3:3.