Cheeloo lepsze od Hokejomanii po karnych

mawa
Dębiczanie (czarno-żółte koszulki) wygrali już trzecie derby w tym sezonie. Z krążkiem Arkadiusz Burnat, były zawodnik KH Sanok, a obecnie gracz i trener dębickich drużyn młodzieżowych. TOMASZ SOWA
W kolejnych derbach regionu w hokejowej II lidze rozstrzygnięcia nie przyniosła nawet dogrywka, dopiero ostatni rzut karny - strzelony przez Tomasza Wolanina - dał dwa punkty dębiczanom.

Hokejomania w 13 sekund trzeciej tercji odwróciła losy meczu, obroniła dwa podwójne osłabienia, w końcu jednak w zamieszaniu wicelider wyrównał. W dogrywce, mimo wielu okazji, nikt nie zdobył bramki.

Hokejomania Sanok - Cheeloo Dębica 4-5 po karnych (1-1, 1-2, 2-1 - dogrywka 0-0, karne 0-1).
Bramki: Sieczkowski (1), Karnas (26), Sobkiewicz (46), Dżoń (46) - Zgoda 2 (9, 31), Wolanin 2 (22, 65-karny), Kloc (47).
Hokejomania: Buczek (Florczak) - Rocki, Galant; Kadubiec, Wojnarowski; Dżoń, Gruszecki - Karnas, Sieczkowski, Koczera; Nowak, Łuszczyszyn, Żuber; Kuczma, Niżnik, Sobkowicz; Polański, Kosztołowicz, Żuber.
Cheeloo: Wajda (Michałowicz) - Kloc, Szwed; A. Burnat, Hadowski - Zadylak, B. Burnat, Kowalski; Cyganik, Wituszyński, Wojtas; Czapor, Zgoda, Wolanin.

W tabeli z 33 punktami prowadzi Kaszowski Krynica-Zdrój. 2. miejsce zajmują dębiczanie (14 pkt.), a trzecie Hokejomania (10 pkt.), bez punktu pozostaje LHT Lublin.