Chełmianka Chełm pokonała Texom Sokół Sieniawa. Koniec dobrej passy Sokoła

Texom Sokół Sieniawa (niebieskie stroje) z Chełma wraca bez punktów.
Texom Sokół Sieniawa (niebieskie stroje) z Chełma wraca bez punktów. Grzegorz Kostka
Sokół jadąc do Chełma, chciał podtrzymać passę meczy bez porażki. Sztuka ta jednak im się nie udała. Tym samym trener Robert Chmura zanotował pierwszą ligową porażkę w roli szkoleniowca Sokoła.

Pierwsza połowa przebiegała z lekką przewagą gospodarzy. Blok defensywny gości jednak spisywał się bez zarzutów i nie pozwolił, aby gospodarze zdobyli bramkę. Sokół też nie zdołał zaskoczyć bramkarza Chełmianki i do przerwy kibice goli nie zobaczyli. Druga połowa niestety rozpoczęła się źle dla naszego zespołu. W odstępie dwóch minut gospodarze zdobyli dwie bramki i mogli skupić się na defensywie i kontrach. Sokół nie mając nic do stracenia, zaatakował, jednak w 76 minucie miejscowi zdobyli trzeciego gola, praktycznie rozstrzygając losy meczu. W końcówce meczu honorowego gola dla Sokoła zdobył Sebastian Kwaczreliszwili.

Chełmianka Chełm - Texom Sokół Sieniawa 3:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Korbecki 53, 2:0 Mroczek 55, 3:0 Piekarski 76, 3:1 Kwaczreliszwili 90

Chełmianka: Ciołek - Piekarski, Nowak, Mroczek (82 Knap), Ofiara ż, Korbecki ż (89 Groborz), Pendel ż (86 Płocki), Marchuk (82 Bednara), Wiatrak, Bobrov cz, Karbownik (89 Konojacki). Trener Grzegorz Bonin.

Sokół: Siryk - Kiełb, Jeż (70 Mazgoła), Mróz, Kwaczreliszwili, Batyshyn, Kiełbasa (70 Cygan), Oziębło (84 Ptasznik), Więckowski (84 Frydrych), Kaczor, Czajkowski (87 Roga). Trener Robert Chmura.

Sędziował Bińkowski (Skarżysko-Kamienna).