Ciarko KH Sanok słabsze od Unii Oświęcim

Marian Struś
Hokeiści Ciarko KH Sanok (białe koszulki) nie sprostali rywalom z Oświęcimia.
Hokeiści Ciarko KH Sanok (białe koszulki) nie sprostali rywalom z Oświęcimia. TOMASZ SOWA
Kibice mieli nadzieję, że sanoccy hokeiści zechcą zrehabilitować się za kiepski wtorkowy występ przeciwko TKH Toruń, a przy okazji pokazać się nowemu trenerowi, którym został Lubomir Rochaczik.
Hokeiści KH Sanok gorsi od Unii OświecimHokeiści KH Sanok przegrali z Unią Oświecim 1-4.

Hokeiści KH Sanok gorsi od Unii Oświęcim

Nic z tych rzeczy. Ich gra przeciwko Unii była w podobnym stylu, jeśli to co zaprezentowali w ogóle można nazwać stylem. Jedynie I tercję, którą goście potraktowali wyjątkowo rozpoznawczo, udało się zagrać na zero.

W drugiej w ciągu pięciu minut oświęcimianie wrzucili gospodarzom trzy bramki i było po meczu. W końcówce II tercji strzelili jeszcze jednego gola, podkreślając kto rządzi na tafli.

W trzeciej tercji nadal wyższą klasę demonstrowali przyjezdni, ale w końcówce szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy w postaci honorowego gola.

Jeśli gra drużyny Ciarko KH w drugiej części rozgrywek (w której grać będą w słabszej szóstce) grać będzie na tym samym poziomie, trudno im będzie z kimkolwiek.

Trudne zadanie czeka ich, jak i nowego ich trenera. Przed rokiem to właśnie jemu udało się wybronić Ciarko KH przed degradacją. Czy powtórzy ten "sukces"?

CIARKO KH SANOK - AKSAM UNIA OŚWIĘCIM 1-4 (0-0, 0-4, 1-0)

0-1 Klisiak (21), 0-2 Buczek (24), 0-3 Kowalówka (26), 0-4 Kowalówka (39), 1-4 Mermer (59).