Ciarko PBS Bank lepsze w Jastrzębiu. Sanoczanie wygrali 5-2

pmarkocki
Sanoczanie ograli JKH GKS Jastrzębie na ich terenie.
Sanoczanie ograli JKH GKS Jastrzębie na ich terenie. Tomasz Sowa
Hokeiści z Sanoka nadspodziewanie pewnie i wysoko ograli na wyjeździe drużynę JKH GKS Jastrzębie. Wynik 5:2 dla naszej ekipy, która praktycznie zapewniła sobie drugie miejsce po fazie zasadniczej, mówi sam za siebie.

Goście już na dobry wieczór prowadzili 1-0 po strzale Wilusza. Gospodarze starli się szybko wyrównać, ale w sanockiej bramce bardzo dobrze spisywał się Murray.

Skapitulował on dopiero w 14, minucie, ale Wilusz tuż przed końcem pierwszej tercji znów dał swojemu zespołowi prowadzenie, które nasi zawodnicy w drugiej tercji podwyższyli na 4:1. Grało im się łatwiej, ponieważ nadal bardzo dobrze interweniował ich golkiper. Wynik spotkania ustalił Zapała, który dobił swój strzał, a który miał już na koncie jedno trafienie oraz asystę.

Dziś kolejne - tym razem zaległe - spotkanie między tymi drużynami.

JKH GKS Jastrzębie - Ciarko PBS Bank Sanok 2-5 (1-2, 0-2, 1-1)

0-1 Wilusz (1, asysty: Danton i Besch), 1-1 Kapica (14 w przewadze, Pasiut i Laszkiewicz), 1-2 Wilusz (20, Rąpała i Danton), 1-3 Zapała (39, Vozdecky i Besch), 1-4 Hudec (40, Strzyżowski i Zapała), 2-4 Bryk (56, Pasiut i Kapica), 2-5 Zapała (58, Strzyżowski i Biały).

JKH: Odrobny - Zatko, Górny; Labryga, sordon; Bryk, Maciej Rompkowski; Pastryk, Flasar - Daniueluk, Kral, Stoklasa; Urbanowicz, Prochazka, Bordowski; Laszkiewicz, Pasiut, D. Kapica; Marzec, Zdenek, Kulas. Trener Mojmir Trilcik.

Ciarko PBS: Murray - Richter, Hudec; Pociecha, Besch; Rąpała, Kloz oraz Dolny - Vozdecky, Mahbod, Sinagl; Wilusz, Bayrack, Danton; Strzyżowski, Zapała, Biały; Mermer, R. Ćwikła, H. Demkowicz. Trener Miroslav Frycer.

Sędziował Kępa (Nowy Targ). Kary: 14 - 14 minut. Widzów: 1000.