Ciarko PBS Bank Sanok lepszy od GKS-u Katowice

pmarkocki
archiwum
Hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok wygrali z HC GKS Katowice 4-2 w rozegranym dziś spotkaniu PLH.

Sanoczanie wyszli na prowadzenie w pierwszej tercji po trafieniu Macieja Mermera w 10. minucie spotkania. Chwilę później wyrównał Marcin Słodczyk i po pierwszej części było 1-1.

W drugiej tercji Ciarko PBS Bank Sanok zdobył aż trzy gole nie tracąc przy tym ani jednego. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Samson Mahbod, Anthony Aquino i Rafał Dutka.

W trzeciej odsłonie padł tylko jeden gol - w samej końcówce krążek do bramki wbił Marek Zukal ustalając wynik spotkania na 4-2 dla Sanoka.

CIARKO PBS BANK SANOK - HC GKS KATOWICE 4-2 (1-1, 3-0, 0-1)

1-0 Mermer - Besch - Skrabalak (10.44)
1-1 Słodczyk (13.55)
2-1 Mahbod - Sinagl - Aquino 20.36)
3-1 Aquino - Mahbod - Sinagl (29.42)
4-1 Dutka - Biały (39.58)
4-2 Zukal - Podsiadło - Frączek (59.34)