Ciekawa obsada ćwiećfinału IMP na żużlu w Rzeszowie. Pojadą zawodnicy Cellfast Wilków i 7R Stolaro Stali Rzeszów. Faworytem będzie Kołodziej

Marek Bluj
Marek Bluj
Sezon żużlowy 2021 w Rzeszowie zapowiada się bardzo ciekawie. Najpierw jednak zawodnicy 7R Stolaro Stali Rzeszów muszą mieć do dyspozycji własny tor. Prace przy nim zaplanowano od poniedziałku; jeżeli oczywiście pozwoli na to aura...
Sezon żużlowy 2021 w Rzeszowie zapowiada się bardzo ciekawie. Najpierw jednak zawodnicy 7R Stolaro Stali Rzeszów muszą mieć do dyspozycji własny tor. Prace przy nim zaplanowano od poniedziałku; jeżeli oczywiście pozwoli na to aura... Krzysztof Kapica
Polski Związek Motorowy podał listy startowe ćwierćfinałów IMP, które odbędą się 22 kwietnia w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu oraz 13 maja w Rzeszowie. Na torze w Rzeszowie wystartuje po trzech żużlowców 7R Stolaro Stali Rzeszów i Cellfast Wilków Krosno.

W Rzeszowie o awans do półfinału IMP walczyć będą m.in.: Patryk Rolnicki, Dawid Stachyra i Hubert Łęgowik (wszyscy RzTŻ - 7R Stolaro Stal Rzeszów) oraz Danel Jeleniewski, Mateusz Szczepaniak i Patryk Wojdyło (cała trójka Cellfast Wilki Krosno). Wielkim faworytem rzeszowskiego ćwierćfinału będzie Janusz Kołodziej z Unii Leszno.

Półfinały IMP odbędą się 26 maja w Krośnie i Gnieźnie. Finał zaplanowano na 11 lipca w Lesznie. Bezpośrednio nominowani do finału zostali Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak - uczestnicy GP.

LISTY STARTOWE ĆWIERĆFINAŁÓW IMP

Rzeszów – 13 maja
1. Patryk Rolnicki RzTŻ Rzeszów
2. Janusz Kołodziej Unia Leszno SSA
3. Dawid Stachyra RzTŻ Rzeszów
4. Hubert Łęgowik RzTŻ Rzeszów
5. Viktor Trofymov KS ROW Rybnik SA
6. Mateusz Cierniak Speedway Lublin SA
7. Kacper Woryna Włókniarz Częstochowa SA
8. Wiktor Lampart Speedway Lublin SA
9. Daniel Jeleniewski Wilki Krosno SA
10. Jakub Jamróg GKŻ Wybrzeże Gdańsk
11. Patryk Wojdyło Wilki Krosno SA
12. Mateusz Szczepaniak Wilki Krosno SA
13. Ernest Koza Unia Tarnów ŻSSA
14. Mateusz Tonder ZKŻ SSA Zielona Góra
15. Oskar Bober Unia Tarnów ŻSSA
16. Artur Mroczka Unia Tarnów ŻSSA
R1. Przemysław Konieczny Unia Tarnów ŻSSA
R2. Dawid Rempała Unia Tarnów ŻSSA
AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Łódź – 22.kwietnia

1. Norbert Kościuch KŻ Orzeł Łódź
2. Oskar Polis TS KOLEJARZ OPOLE
3. Piotr Pióro KŻ Orzeł Łódź
4. Lars Skupień PSŻ Poznań
5. Oskar Fajfer GTM START Gniezno
6. Adrian Cyfer TŻ OSTROVIA SA
7. Krzysztof Buczkowski Speedway Lublin SA
8. Sebastian Szostak TŻ OSTROVIA SA
9. Pawel Przedpełski KS Toruń SA
10. Krystian Pieszczek GKŻ Wybrzeże Gdańsk
11. Adrian Miedziński KS Toruń SA
12. Mateusz Świdnicki Włókniarz Czestochowa SA
13. Wiktor Jasiński Stal Gorzów SA
14. Piotr Pawlicki Unia Leszno SSA
15. Rafał Karczmarz Stal Gorzów SA

  1. R1. Kacper Łobodziński GKM Grudziądz SA
    R2. Alan Szczotka GKŻ Wybrzeże Gdańsk
    AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Bydgoszcz – 22. kwietnia

1. Grzegorz Zengota ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
2. Tomasz Orwat TS KOLEJARZ OPOLE
3. Adrian Gała ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
4. Kamil Brzozowski TS KOLEJARZ OPOLE
5. Piotr Protasiewicz ZKŻ SSA Zielona Góra
6. Gleb Chugunov WTS SA Wrocław
7. Barłomiej Kowalski Włókniarz Częstochowa SA
8. Damian Pawliczak ZKŻ SSA Zielona Góra
9. Tomasz Gapiński TŻ OSTROVIA SA
10. Szymon Woźniak Stal Gorzów SA
11. Jakub Krawczyk TŻ OSTROVIA SA
12. Piotr Gryszpiński GKŻ Wybrzeże Gdańsk
13. Mateusz Bartkowiak GKM Grudziądz SA
14. Jarosław Hampel Speedway Lublin SA
15. Norbert Krakowiak GKM Grudziądz SA
16. Robert Chmiel PSŻ Poznań
R1. Jakub Poczta TŻ OSTROVIA SA
R2. Denis Zieliński GKM Grudziądz SA
AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Rawicz – 22. kwietnia

1. Damian Baliński Unia Leszno SSA
2. Szymon Szlauderbach Unia Leszno SSA
3. Michał Gruchalski GKŻ Wybrzeże Gdańsk
4. Damian Dróżdż Unia Leszno SSA
5. Patryk Dudek ZKŻ SSA Zielona Góra
6. Jakub Miśkowiak Włókniarz Częstochowa SA
7. Fabian Ragus ZKŻ SSA Zielona Góra
8. Marcin Nowak KŻ Orzeł Łódź
9. Bartosz Smektała Włókniarz Częstochowa SA
10. Daniel Kaczmarek TŻ OSTROVIA SA
11. Tobiasz Musielak KS Toruń SA
12. Grzegorz Walasek TŻ OSTROVIA SA
13. Kacper Gomólski KS ROW Rybnik SA
14. Mirosław Jabłoński GTM START Gniezno
15. Przemysław Pawlicki GKM Grudziądz SA
16. Kevin Fajfer GTM START Gniezno
R1. Jakub Osyczka ZKŻ SSA Zielona Góra
R2. Kacper Grzelak TŻ OSTROVIA SA

AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Niesamowity awans Igi Świątek

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie