Co ciekawego będzie się dziać w regionalnym sporcie w weekend. Sportowy Rozkład Jazdy [10-12 września]

Łukasz Pado
Łukasz Pado
Sportowy Rozkład Jazdy
Sportowy Rozkład Jazdy Ł. Solski
Najbliższy weekend będzie bardzo ciekawy pod względem sportowym. Oprócz niezliczonych meczów piłkarskich odbędą się biegi, wyścigi kolarskie, a także turnieje: bokserski, siatkarski i koszykarski i wiele innych ciekawych imprez sportowych.

BIEGI

IV Bieg ulicami Świlczy, Memoriał kpt. . Kirchnera (n. 14, stadion w Świlczy).

BOKS

II Międzynarodowy Puchar Karpat im. Lucjana Treli (s. 12, taras MDK w Stalowej Woli).

HOKEJ

PHL: Ciarko STS Sanok – GKS Tychy (pt. 18), Ciarko STS – GKS Katowice (n. 18).

KOLARSTWO

IX Łańcucki Maraton MTB (n. 10, Czarna, k. Łańcuta).
IV Julińska Indywidualna Jazda na Czas (s. 11, pałacyk w Julinie).
VIII Dębicka Czasówka (s. 9, SP w Latoszynie).

KOSZYKÓWKA

Turniej o Puchar Prezydenta Krosna: Miasto Szkła Krosno – AZS UMCS Start Lublin (pt. 18.30, hala ul. Bursaki), Lublin – Rawlplug Sokół Łańcut (s. 18, ul. Kisielewskiego), Krosno – Łańcut (n. 12, ul. Bursaki).

PIŁKA NOŻNA

PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – PGE Stal Mielec (s. 17.30).
Fortuna 1 liga: Stomil Olsztyn - Apklan Resovia (pn. 18).
Ewinner 2 liga: Stal Rzeszów – Radunia Stężyca (n. 12.20).
3 liga: Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ (s. 15), Siarka Tarnobrzeg - Watkem Korona Bendiks Rzeszów (s. 16), Cracovia II - Stal Stalowa Wola (n. 13), Sokół Sieniawa – Unia Tarnów (n. 16), Tomasovia Tomaszów Lub.– Wólczanka Wólka Pełkińska (n. 16).
4 liga: Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl (s. 16), Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce (s. 16), Legion Pilzno - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 16), JKS Jarosław - Piast Tuczempy (s. 16), Arłamów Ustrzyki Dolne - Czarni Trześń (n. 15), Sokół Kamień - Stal II Mielec (n. 16), KS Wiązownica - Wisłok Wiśniowa (n. 16.30), Ekoball Sanok - Orzeł Przeworsk (n. 17), Karpaty Krosno - Głogovia Głogów Młp. (n. 17), SPEC Stal Łańcut - MKS Kańczuga (n. 18).

klasa O Dębica: Lechia Sędziszów Młp. - Radomyślanka Radomyśl Wielki (s. 11), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Victoria Czermin (s. 16.30), Kolorado Wola Chorzelowska - Płomień Zagorzyce (s. 17), Piast Wolica Piaskowa - Smoczanka Mielec (s. 17), Wisłoka II Dębica - Kamieniarz Golemki (n. 11), Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarnovia Czarna (n. 11), Sokół II Kolbuszowa Dolna - Chemik Pustków (n. 11.30), Atut Podborze - LKS Głowaczowa (n. 14), Sparta Chorzelów - Korona Majdan Królewski (n. 17), pauza Team Przecław
Klasa A Dębica: LKS Pustków - Legion II Pilzno (s. 11), Ostrów-Kamionka - Lechia II Sędziszów Młp. (s. 11), Łęki Górne - Brzostek (s. 16), Krzywa - Zasów-Mokre (n. 11.30), Łopuchowa/Łączki Kuch. - Ocieka (n. 13.30), Żyraków - Mała (n. 14), Nagoszyn - Paszczyna (n. 15), Wiewiórka - Olchowa (n. 16), pauza Stasiówka
Klasa B Dębica – gr. 1: Klęczany - Lubzina (s. 17), Nockowa - Borek Wielki (n. 14), Ostrów-Kamionka II - Bystrzyca (n. 14), Gnojnica - Góra Ropczycka (n. 14), pauza Kawęczyn;
gr. 2: Straszęcin - Stara Jastrząbka (s. 15), Żdżary - Brzeźnica (n. 11.30), Pauza: Zawada, Chemik II Pustków.

Klasa O Jarosław: Start Lisie Jamy - Huragan Gniewczyna (s. 12), San Gorzyce - LKS Skołoszów (s. 16), Pogoń-Sokół Lubaczów - Sanoczanka Święte (n. 11), Start Pruchnik - Orzeł Torki (n. 11), Promyk Urzejowice - Płomień Morawsko (n. 15), Łęk Ostrów - MKS Radymno (n. 16), GKS Orły - Czuwaj Przemyśl (n. 16), Santos Piwoda - KS Szówsko (n. 16), Czarni Pawłosiów - Granica Stubno (n. 16)..
Klasa A Jarosław
gr. jarosławska:
Nienowice - Surochów (s. 16), Laszki - Tuchla (s. 16.30), Chłopice - Węgierka (s. 16.30), Kidałowice - Rokietnica (n. 11), Munina - Wietlin (n. 14), Manasterz - Młyny (n. 16), Dobkowice - Pełkinie (n. 16), Łowce - Przedmieście Jarosław (n. 16),
gr. lubaczowska: Korzenica - Oleszyce (s. 16), Futory - Ruda Różaniecka (n. 16), Cewków - Wólka Krowicka (n. 16), Horyniec - Stary Dzików (n. 16), Stary Lubliniec - Młodów (n. 16), Cieszanów - Zapałów (n. 16), Wielkie Oczy - Krowica (n. 16),
gr. przemyska: Grochowce - Jaksmanice (s. 16), Krówniki - Kaszyce (s. 16), Maćkowice - Trójczyce (s. 17), Hureczko - Fredropol (n. 12), Kalników - Nakło (n. 14), Sośnica - Huwniki (n. 16), Dubiecko - Żurawica (n. 16), Bircza - Kosienice (n. 16),
gr. przeworska: Żurawiczki - Majdan Sieniawski (s. 16), Wola Buchowska - Nowosielce (s. 16), Jagiełła - Babice (s. 16), Gorliczyna - Rozbórz (s. 16.30), Łopuszka Wielka - Grzęska (n. 16), Wierzbna - Krzeczowice (n. 16), Siennów - Rożniatów (n. 16),
Klasa B Jarosław:
gr. jarosławska:
Piast II Tuczempy - Wysock (n. 13), Cetula - Michałówka (n. 13), Duńkowice - Jankowice (n. 13), Rudołowice - Zadąbrowie (n. 13), Łazy - Makowisko (n. 13), pauza Zabłotce
gr. lubaczowska: Legia Oleszyce - Łukawiec (n. 13), Opaka - Zalesie (n. 13), Mołodycz - Płazów (n. 13), Narol - Basznia Dolna (n. 13), Antoniki - Miękisz Nowy (n. 13), Pauza: Wola Wielka.
gr. przemyska: Ujkowice - Orzechowce (n. 11), Nehrybka - Niziny (n. 13), Olszany - Bolestraszyce (n. 13), Walawa - Polonia II Przemyśl (n. 16), Pikulice - Medyka 6 listopada, pauza Batycze
gr. przeworska: Maćkówka - Tryńcza (n. 13), Hawłowice - Kisielów (n. 13), Manasterz - Mirocin (n. 13), Rozbórz Długi - Jodłówka (n. 13), Niżatyce - Świętoniowa (n. 13.30), Zarzecze - Gać (n. 16),

klasa O Krosno: Przełęcz Dukla - Beskid Posada Górna (s. 16), Nafta Jedlicze - Grabowianka Grabówka (s. 16.30), Partyzant Targowiska - Zamczysko Odrzykoń (s. 16.30), Czarni Jasło - Tempo Nienaszów (s. 17), Cisy Jabłonica Polska - Wiki Sanok (n. 11), Zamczysko Mrukowa - Start Rymanów (n. 13), Ostoja Kołaczyce - Cosmos Nowotaniec (n. 16), Szarotka Uherce - Markiewicza Krosno (n. 16.30), pauza Przełom Besko
Klasa A Krosno
gr. 1:
Strachocina - Płowce/Stróże Małe (s. 16.30), Pisarowce - Brzozów (n. 12), Czaszyn - Zarszyn (n. 13), Zagórz - Lesko (n. 14), Bażanówka - Izdebki (n. 16), Bezmiechowa - Bukowsko (n. 16.30), Przysietnica - Długie (n. 16.30),
gr. 2: Iwonicz - Krościenko Wyżne (s. 14), Górki - Jasienica Rosielna (s. 16.30), Klimkówka - Grabownica (n. 11.30), Lubatówka - Łęki Dukielskie (n. 13), Jaśliska - Zmiennica (n. 14), Iskrzynia - Wesoła (n. 14), Haczów - Korczyna (n. 15),
gr. 3: Sobniów Jasło - Zarzecze (n. 11), Osiek Jasielski - Czeluśnica (n. 11), Kopytowa - Brzyska (n. 11), Wojaszówka - Bieździedza (n. 11), Skołyszyn - Chorkówka (n. 15), Zręcin - Lubla (n. 15), pauza Faliszówka
Klasa B
gr. 1:
Ustjanowa - Łukowe (n. 13), Mrzygłód - Czerteż (n. 13), Poraż - Niebieszczany (n. 13), Średnia Wieś - Górzanka (n. 16.30), Olszanica - Lutowiska (n. 16.30),Polańczyk - Jankowce (n. 16.30), pauza Myczkowce
gr. 2: Odrzechowa - Niebocko (n. 13), Hłudno - Markowce (n. 13), Pielnia - Dydnia (n. 13), Golcowa - Nowosielce (n. 13), Jabłonka - Srogów Górny (n. 13), Pakoszówka - Głębokie (n. 14), pauza Jaćmierz
gr. 3: Wzdów - Miejsce Piastowe (n. 11), Wróblik Szlachecki - Kombornia (n. 11), Domaradz - Rymanów Zdrój (n. 11), Pustyny - Trześniów (n. 11), Milcza - Szczepańcowa (n. 13), Rogi - Lubatowa (n. 13), pauza Jasionów
gr. 4: Łubienko - Brzezówka (n. 11), Guzikówka Krosno - Żeglce (n. 11), Łęki Strzyżowskie - Iwla (n. 12), Potok - Frysztak (n. 13), Kobylany - Węglówka (n. 15), Świerzowa - Głowienka (n. 16.30), pauza Jasionka.
gr. 5: Makowiska - Szebnie (n. 11), Warzyce - Niegłowice (n. 11), Hankówka-Brzyszczki - Osobnica (n. 12), Nowy Glinik - Nowy Żmigród (n. 13), Krempna - Standart Święcany (n. 13), Błażkowa – Zarzecze II (n. 13.30), pauza Łubno Szlacheckie

Klasa O Rzeszów: Strug Tyczyn – Safironutrition Wola Dalsza (pt. 17), Resovia II - Sawa Sonina (s. 13), Błażowianka - Grunwald Rzeszów (s. 16), Przybyszówka Rzeszów - KS Stobierna (s. 17), Włókniarz Rakszawa - Orzeł Wólka Niedźwiedzka (s. 17), Styrobud Trzeboś - KS Zaczernie (n. 14), Wisłok Strzyżów - Sokół Sokołów Młp. (n. 15), Stal II Rzeszów - Jedność Niechobrz (n. 15), Strumyk Malawa - Aramix Niebylec 22 września.
Klasa A Rzeszów
gr. 1:
Nowa Wieś - Bratkowice (s. 16), Jasionka - Nienadówka (s. 17), Noverra Głogów Młp. - Borek Stary (s. 17), Rudna Wielka - Heiro Rzeszów (n. 11), Lubenia - Łukawiec (n. 11), Nosówka - Czudec (n. 14), Trzciana - Hermanowa (n. 15), Zgłobień - Trzebownisko (n. 16.30),
gr. 2: Rogóżno - Żołynia (s. 17), Medynia Głog. - Brzóza Stadnicka (s. 17), Dylągówka - Dynów (n. 12), Dąbrówki - Korniaktów (n. 14), Wólka Podleśna - Grodzisko Dolne (n. 16), Markowa - Jawornik Polski (n. 16), Handzlówka - Strażów (n. 16),
gr. 3: Raniżów - Jaślany (s. 17), Grochowe - Ostrowy Baran. (s. 17), Breń Osuchowski - Borowa (s. 17), Chrząstów - Dulcza Wielka (n. 11), Dąbrówka Wisł. - Wadowice Górne (n. 11), Cmolas - Dzikowiec (n. 12), Ruda - Siedlanka (n. 13), Babicha - Zacisze Trześń (n. 16), pauza Wola Mielecka.
Klasa B Rzeszów
gr. 1:
Wysoka Głogowska - Przybyszówka II (s. 16), Zimowit Rzeszów - Staroniwa Rzeszów (n. 11.30), Mrowla - Hucisko (n. 12), Budy Głog. - Rudna Mała (n. 14), Świlcza - Junak Rzeszów (n. 14), Biała Rzeszów - Baranówka Rzeszów (n. 19), pauza Dąbrowa;
gr. 2: Połomia - Szufnarowa (n. 11), Wysoka Strzyż. - Grodzisko (n. 11), Dobrzechów - Grunwald II Rzeszów (n. 11), Mogielnica - Pstrągówka (n. 11.30), Kozłówek - Lutoryż (n. 14), Bystrzyca II - Pstrągowa (n. 17), pauza Godowa
gr. 3: Krzemienica - Kraczkowa (n. 11), Polonia Hyżne - Kosina (n. 12), Jawornik Polski II - Bachórz (n. 12), Harta - Chmielnik (n. 14), Wysoka - Albigowa (n. 16), pauza HALO Hyżne.
gr. 4: Białobrzegi - Trzebuska (s. 16.30), Krasne - Terliczka (n. 11), Stobierna-Krzywe - Czarna (n. 14), Zalesie – Rakszawa II (n. 14), Budy Łańcuckie - Łąka (n. 14), Głuchów - Palikówka (n. 17),
gr. 5: Rzędzianowice - Czarni II Trześń (s. 16.30), Ławnica - Dębiaki (s. 17), Krzemienica - Padew Narodowa (n. 14), Wola Chorzelowska II - Górki (n. 17), pauza Gliny Małe
gr. 6: Pień - Dulcza Mała (n. 11), Trzciana - Zgórsko (n. 11.30), Janowiec - Wierzchowiny (n. 14), Łączki Brzeskie - Goleszów (n. 14), Tuszyma - Żarówka (n. 16),
gr. 7: Ostrowy Baran. II - Kosowy (n. 11.30), Werynia - Ostrowy Tuszowskie (n. 14), Przyłęk - Dobrynin (n. 14), Przedbórz - Trzęsówka (n. 15), pauza Widełka.

Klasa O Stalowa Wola: Stal Gorzyce - Pogoń Leżajsk (s. 16), Unia Nowa Sarzyna - Transdźwig Stale (s. 16), LZS Ździary - Stal II Stalowa Wola (s. 16.30), Azalia Wola Zarczycka - Siarka II Tarnobrzeg (n. 13), Olimpia Pysznica - ŁKS Łowisko (n. 16), LKS Brzyska Wola - Stal Nowa Dęba (n. 16), San Kłyżów - LZS Rzeczyca Długa (n. 16.30), pauza Sokół Nisko
Klasa A Stalowa Wola
gr. 1:
Serbinów - Lipa (s. 15.30), Chwałowice - Wrzawy (s. 16), Żabno - Dąbrowica (n. 12), Wielowieś - Skopanie (n. 16), Zakrzów - Kopcie (n. 16), Jastkowice - Skowierzyn (n. 16), Grębów - Wola Rzeczycka (n. 16),
gr. 2: Stare Miasto - Sójkowa (s. 16),
Krzeszów - Podlesianka Kamień (s. 16), Hucisko - Ulanów (s. 16.30), Łukowa - Wólka Tanewska (s. 17), Podwolina - Łętownia (n. 14), Jelna - Jeżowe (n. 16), San Stalowa Wola - Jarocin (n. 16),
Klasa B Stalowa Wola
gr. 1:
Żupawa - Trześń (s. 14), Krzątka - Tarnowska Wola (s. 15), Ocice - Cygany (s. 17), Serbinów II - Sobów (s. 18), Knapy - Jadachy (n. 13), Wola Baranowska - Chmielów (n. 13), pauza Wydrza.
gr. 2: Rudnik - Turbia (s. 16), KSTŁK Stalowa Wola - Kurzyna (s. 16), Bieliny - Majdan Zbydniowski (n. 12), Zbydniów - Glinianka (n. 13), Stany - Zaklików (n. 13), Kotowa Wola - Zdziechowice (n. 13), Przędzel - Krzaki-Słomiana (n. 14), pauza Zarzecze
gr. 3: Przychojec - Wólka Grodziska (s. 17), Hucisko - Sarzyna (n. 13), Górno - Majdan Łętowski (n. 13), Wierzawice - Kuryłówka (n. 15), Kopki - Brzóza Królewska (n. 15), Wola Zarczycka II - Harasiuki (n. 16), Biedaczów - Tarnogóra (n. 16.15), pauza Giedlarowa.

Centralna Liga Juniorów - U18: Gwarek Zabrze - Stal Rzeszów (n. 12); U17: Stal Rzeszów - SMS Resovia (s. 16); U15: Stal Rzeszów – Korona Kielce (s. 13.30).

KOBIETY - 1 liga: ROW Rybnik - Arini Resovia (s. 16.30); 2 liga: Śląsk II Wrocław - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 12); 3 liga: MOSiR Lubartów - Izolator Boguchwała (n. 11), DAP Dębica – Rysy Bukowina Tatrz. (n. 16), Resovia II – Iskra Brzezinka (n. 17); 4 liga: Sanovia Lesko – Korona Tuchla (s. 11), Olimpia Pysznica – Inter Gnojnica (n. 11), AP Jasło – Grodziszczanka (n. 16).

Futbol Ponad Granicami. Cykl szkoleń dla sędziów i trenerów oraz rywalizacja kadr Podkarpackiego ZPN i Koszyckiego regionu drużyn U-12 i U-13 (s. i n. obiekty Wiki w Sanoku).

PIŁKA RĘCZNA

KOBIETY - PGNiG Superliga: Eurobud JKS Jarosław – Perła Lublin (n. 17).
MĘŻCZYŹNI - PGNiG Superliga: Piotrkowianin Piotrków Tryb. – Handball Stal Mielec (pt. 17.15).
Festiwal Piłki Ręcznej w Przemyślu: Oldboys Czuwaj Przemyśl – SRS Przemyśl Junior (pt. 17, SP14), Turniej „Twierdza Przemyśl Cup” (s. 13.30, POSIR), Zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez zawodników Orlen Upstream SRS Przemyśl (n. 10).

SIATKÓWKA

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Mielca z udziałem ITA Tools Stal Mielec, Częstochowianka, Energetyk Poznań, Płomień Sosnowiec (s. 9, n. 10, hala SP 3).

Turniej Amica Cup w Szamotułach: Chemik Police – Developres Bella Dolina Rzeszów (pt. 18.30), Dresdner SC – Developres (s. 18), SC Potsdam – Developres (n. 11).

TENIS

IV Turniej o Puch. Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa (s. i n. 9, CSTiR w Strzyżowie).

TENIS STOŁOWY

KOBIETY - Ekstraklasa: SKTS Sochaczew - Enea Siarkopol Tarnobrzeg (pt. 17), Enea Siarkopol – AZS Częstochowa przełożono. 1 liga: AZS Politechnika Rzeszów – Start II Nadarzyn (s. 16).

MĘŻCZYŹNI - Lotto Superliga: Sokołów SA Jarosław – Dekorglass Działdowo (pt. 18), Energa Manekin Toruń – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów (pt. 18), Dartom Bogoria Grodzisk Maz. - Sokołów SA Jarosław (n. 16), Fibrain AZS – Polonia Bytom (n. 16); 1 liga: Strzelec Frysztak – AZS Politechnika II Rzeszów (s. 14).

ŻUŻEL

eWinner 1 liga * półfinał play-off (rewanż): Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (s. 16).

Jan Błachowicz, konferencja mistrza UFC

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie