Dart. Daniel wygrał w rzeszowskiej Siódemce

Rzuca Karolina Bajkos, z tyłu Paweł Schab, w głębi triumfator Daniel Moskal
Rzuca Karolina Bajkos, z tyłu Paweł Schab, w głębi triumfator Daniel Moskal archiwum
Daniel Moskal zajął pierwsze miejsce w, rozegranym w rzeszowskim klubie Siódemka, zawodach w darta.

Popularny "Ukleja" w finale gładko pokonał Piotra Dyderskiego 2-0. Ostatnie miejsce na podium zajął Damian Karol.

W imprezie wspomaganej przez nelu.com.pl, pracownie stomatolgiczną DARKDENT Rzeszów oraz Radio Taxi 19191 Rzeszów udział wzięło 35 osób. W trakcie oraz po turnieju do wczesnych godzin rannych wszyscy uczestnicy bawili się przy Karaoke oraz muzyce nad czym piecze sprawował DJ Gęba.

Każdy uczestnik został nagrodzony nagrodą pocieszenia, a najlepsza trójka szklanymi statuetkami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi.