Dart. Mistrz Rzeszowa gra w Siódemce

Stoją od lewej: Wiesław Buż, Wojciech Baran (2 m), Roman Buż (mistrz), Dariusz Furman (3 m) archiwum
Roman Buż, zawodnik Siódemki, zajął pierwsze miejsce w rozegranych w tym klubie X Otwartych Mistrzostwach Rzeszowa w darcie angielskim.

W finale popularny "Bużka" pokonał Wojciecha Barana (Luna Rzeszów) 2-0. Trzecie miejsce na podium przypadło Dariuszowi Furmanowi (Luna). Kolejne miejsca w turnieju zajęli: 4. Zenon Kucharzyk (Siódemka), 5-6 Krzysztof Furman (Luna), Krzysztof Szuberla (Siódemka), 7-8. Rafal Gawron, Piotr Osiniak (obaj Rzeszów).
Patronat nad mistrzostwami objął radny miasta Rzeszowa - Wiesław Buż, imprezę wspomogli: Radio Taxi 19191, Browar Leżajsk, a nad wyżywieniem darterów i także kibiców zadbał Kucharz "PREISS". Pula nagród wyniosła ponad 600 PLN.
Tuż po turnieju indywidualnym zostały rozegrane Mistrzostwa Par. I tu także Buż wraz z Kucharzykiem nie znaleźli pogromców - w finale pokonali braci Furmanów Dariusza i Krzysztofa 2-0. Trzecie miejsce niespodziewanie przypadło duetowi Siódemki: Danielowi Moskalowi i Dariuszowi Wójciakowi. Tuż za podium uplasowaly się następujące pary: 4. Wojciech Baran i Krzysztof Szuberla, 5. Magdalena Bieniek i Edyta Moskal, 6. Robert Wroński i Rafal Gawron.