Dobry występ podkarpackich kolarzy na mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym

Malwina Mul potwierdziła klasę wśród juniorek
Malwina Mul potwierdziła klasę wśród juniorek facebook.com/KLKS-Azalia-Brzóza-Królewska-155787204829577
Dobrze spisali się zawodnicy Smak Górno Poltino Azalia Brzóza Królewska i Akademii Kolarska Głogów Małopolski podczas mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym, które odbyły się w Gościęcinie.

Reprezentanci Smak Górno Poltino Azalia Brzóza Królewska zdobyli trzy medale: Ireneusz Stafiej w kategorii Masters III A wywalczył tytuł wicemistrzowski, Mikołaj Klaczkowski finiszował pierwszy w kategorii żak, a Malwina Mul ponownie wywalczyła złoto w kategorii juniorek.

W zawodach wystartowali również inni zawodnicy z Brzózy Królewskiej: Jan Kupras był 11. wśród młodzików, Natalia Muskus zajęła 5. lokatę wśród juniorek, a Borys Klaczkowski był 35. wśród juniorów młodszych.

Dobrze wypadli też zawodnicy Akademii Kolarskiej Głogów Małopolski. Srebro wśród żaków wywalczył Ignacy Surmacz, 12. miejsce w kategorii Masters 2 wywalczył Janusz Łodej, a 25. wśród juniorów młodszych Leon Łodej.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani