reklama

Doha 2019 Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata: Wyniki Polaków. Klasyfikacja medalowa [TABELA]

Marek Majewski
Marek Majewski
Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (9 zdjęć)
W Katarze zakończyły się mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019. Medale dla Polski zdobyli Paweł Fajdek, Joanna Fiodorow, Wojciech Nowicki, Marcin Lewandowski, Piotr Lisek i kobieca sztafeta 4x400 m w składzie Justyna Święty-Ersetić, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik. Zobaczcie tabelę medalową oraz wyniki reprezentantów Polski.

Doha 2019. Joanna Fiodorow, Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki, Marcin Lewandowski, Piotr Lisek i "aniołki Matusińskiego" z medalami WYNIKI POLAKÓW

Pierwszy medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dausze wywalczyła dla Polski Joanna Fiodorow. Zajęła drugie miejsce w finale rzutu młotem, ustanawiając w sobotę nowy rekord życiowy wynikiem 76,35 m. Po tytuł sięgnęła Amerykanka DeAnna Price (77,54), a brąz wywalczyła Chinka Wang Zheng (74,76).

Źródło: PZLA/x-news

W niedzielę najwięcej emocji przyniosły konkursy biegowe. Polakom - głównie rozczarowanie. Ewa Swoboda miała problem z zakwalifikowaniem się do półfinału biegu na 100 metrów. Ostatecznie weszła do niego jako szczęśliwa przegrana. Zajęła w nim jednak dopiero szóste miejsce. Gdyby pobiegła w granicach życiowego rekordu (11,07), miałaby awans. Z pozycji szczęśliwego przegranego do półfinału awansował też Adam Kszczot. Słabszy czas w pierwszym z biegów na 800 metrów miał być tylko wypadkiem przy pracy. W półfinale nie poprawił jednak swojego wcześniejszego wyniku i zajął dopiero szóste miejsce. Jedynym niedzielnym finałem z udziałem Polaków była więc sztafeta mieszana 4x400 metrów.

Źródło: PZLA/x-news

Piąte miejsce w finale skoku wzwyż podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze zajęła Kamila Lićwinko. Polka pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 198 centymetrów. Tytuł mistrzyni świata po raz trzeci w karierze wywalczyła Marija Łasickiene. Rosjanka w swoje najlepszej próbie uzyskała 204 centymetry.

Najpiękniejsze zawodniczki mistrzostw świata w lekkoatletyce...

Poza finałem konkursu rzutu oszczepem lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze znalazła się Maria Andrejczyk. Polka w najlepszej próbie uzyskała zaledwie 57,68 m i została sklasyfikowana dopiero na 22. pozycji. - Jest mi przykro, jestem wręcz zażenowana tym wynikiem - powiedziała.

Źródło: PZLA/x-news

Anna Kiełbasińska odpadła w eliminacjach biegu na 400 metrów. Polka, która debiutowała na tym dystansie na imprezie rangi mistrzowskiej, uzyskała 52,25 s i została sklasyfikowana została dopiero na 34. pozycji. - Głupio nawet to powtarzać, ale u kobiet, również kobiet-sportowców, są takie dni... słabsze. I dzisiaj ten dzień nastąpił. Byłam wściekła, że to się wydarzyło, ale natury nie oszukasz - powiedziała Kiełbasińska.

Źródło: PZLA/x-news

We wtorek brązowy medal w konkursie skoku o tyczce wywalczył Piotr Lisek. Polak pokonał poprzeczkę na wysokości 5,87 m. Tytuł obronił Amerykanin Sam Kendricks, który skoczył 5,97 m. Z kolei srebrny medal wywalczył Szwed Armand Duplantis, który konkurs zakończył na tej samej wysokości co Amerykanin.

Źródło: PZLA/x-news

W środę Paweł Fajdek po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal MŚ w rzucie młotem. Jako jedyny rzucił na odległość powyżej 80 metrów. Tym razem złoto dał mu rzut na odległość 80,50 m. Drugi z Polaków, Wojciech Nowicki, rzucił na odległość 77,69 metra. To było czwartą odległością w konkursie. Dalej rzucali Quentin Bigot (Francja) oraz Bence Halasz (Węgry). Ostatecznie jednak 30-latek otrzyma brązowy medal. Efekt przyniósł bowiem protest dyrektora sportowego PZLA Krzysztofa Kęckiego i wiceprezesa Tomasza Majewskiego. Przedstawili oni Komisji Odwoławczej nagranie, na którym widać, że rzut Halasza (78,18 m) był spalony.

Najpiękniejsze zawodniczki mistrzostw świata w lekkoatletyce...

Justyna Święty-Ersetic i Iga Baumgart-Witan awansowały do finału biegu na 400 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. - Jestem dzisiaj spełnioną zawodniczką i bardzo, bardzo szczęśliwą. Jak składam deklarację, to staram się być też realistką i wiedziałam, że ten finał jest w zasięgu. Oczywiście różnie mógł się bieg potoczyć, co zależało od wielu czynników. Cieszę się, że zarówno mi i Idze udało się awansować do finału - mówiła Justyna Święty-Ersetic.

W finale Polki zajęły kolejno 7. i 8. miejsce. Mistrzynią świata została Salwa Eid Naser, ustanawiając rekord Azji - 48,14 sekundy. To trzeci wynik w historii oraz najlepszy czas osiągnięty od 34 lat. Drugie miejsce zajęła Shaunae Miller-Uibo, która wynikiem 48,37 sekundy poprawiła rekord Ameryki Północnej. Trzecia była Shericka Jackson. Jamajka przebiegła 400 metrów w czasie 49,47 sekundy.

Źródło: PZLA/x-news

W finale konkursu pchnięcia kulą wystąpi Paulina Guba. Polka miała sporo szczęścia, ponieważ wynik 18,04 m dał jej w eliminacjach dwunaste miejsce, ostatnie premiowane awansem. - Nie spodziewałam się, że poziom w eliminacjach będzie aż tak wysoki. Zobaczymy, co będzie w finale, bo ja tak naprawdę nie mam pojęcia, na co mnie stać. Przyjechałam tu dobrze przygotowana, a pchnęłam 18,04 m. Dobrze się rozgrzałam, dobrze się czułam, ale chyba głowa trochę nie zadziałała - powiedziała Guba.

Źródło: PZLA/x-news

Najlepszy w tym sezonie wynik 55,38 s dał Joannie Linkiewicz kwalifikację na igrzyska olimpijskie, ale nie dał finału lekkoatletycznych mistrzostw świata. Polka zajęła w swoim półfinale biegu na 400 metrów przez płotki szóste miejsce. - Poziom jest naprawdę rewelacyjny. Dałam z siebie 100 procent, zaczęłam odważnie, ale chyba trochę za sztywno i końcówka nie była taka, jak powinna - powiedziała Linkiewicz.

Źródło: PZLA/x-news

Michał Haratyk na eliminacjach zakończył udział w lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Dosze. Mistrz Europy z Berlina pchnął tylko 20,52 m. - Po pierwsze pogubiłem się w kole, bo było trochę śliskie i nie wyszło tak, jakbym chciał. Po drugie nie dało się trenować tak, jakbym chciał. Dużo odpoczywałem, ale jednak coś mi naciska na nerw w łokciu i nadgarstek też się trochę popsuł. Generalnie czeka mnie trochę naprawy, ale nic bardziej poważnego - powiedział Michał Haratyk. W finale nie wystąpi również Jakub Szyszkowski. Z trzech Polaków awans wywalczył tylko Konrad Bukowiecki.

Źródło: PZLA/x-news

W finale pchnięcia kulą poziom był niezwykle wysoki. Po tytuł sięgnął Joe Kovac, który w swojej najlepszej próbie (ostatniej) uzyskał wynik 22,91 m. Amerykanin o zaledwie centymetr wyprzedził swojego rodaka Ryana Crousera (srebro) oraz Nowozelandczyka Toma Walsha (brąz). Na szóstym miejscu (21,46) uplasował się Konrad Bukowiecki, który był najlepszym z Europejczyków. - Poziom finału przeszedł oczekiwania wszystkich. Zarówno kibiców, jak i zawodników - stwierdził Polak.

Źródło: PZLA/x-news

Paweł Wiesiołek zajął 12. miejsce w dziesięcioboju podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. To najwyższe miejsce Polaka na arenie międzynarodowej. - Jestem zadowolony, bo to jest mój najlepszy występ w imprezie międzynarodowej. W ubiegłym roku na mistrzostwach Europy wypadłem słabo. W tym roku na mistrzostwach świata zająłem 12. miejsce. Lepsze niż na mistrzostwach Europy, co mnie na pewno cieszy. Jestem zadowolony. Raptem dwa i pół roku temu zmieniłem trenera. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, żeby się bardziej dograć. Uważam jednak, że tworzymy super ekipę. Brakuje mi jeszcze trochę pewności siebie. To jest wielobój i trzeba do niego dojrzeć. Potrzebujemy z trenerem jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że to będzie rok olimpijski i rok przełomowy - powiedział Paweł Wiesiołek.

Źródło: PZLA/x-news

Marcin Lewandowski wywalczył brązowy medal w biegu na 1500 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. Polak zakończył bieg z czasem 3:31.46 i tym samym ustanowił rekord Polski. Najszybszy był Timothy Cheruiyot (3:29.26). Z kolei drugie miejsce zajął Taoufik Makhloufi (3:31.38).

Źródło: PZLA/x-news

"Aniołki Matusińskiego" zajęły drugie miejsce w sztafecie 4x400 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. Nasze reprezentantki ukończyły bieg z czasem 3:21.89 i tym samym ustanowiły rekord Polski. Biało-czerwoną sztafetę reprezentowały Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic. Złoto wywalczyły reprezentantki Stanów Zjednoczonych (3:18.92). Trzecie bieg ukończyły Jamajki (3:22.37).

Źródło: PZLA/x-news

Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019. Klasyfikacja medalowa TABELA: stan na 6 października, godz. 20.00

MiejsceReprezentacjaZłote medaleSrebrne medaleBrązowe medaleMedale łącznie
1.USA1411429
2.Kenia52411
3.Jamajka35412
4.Chiny3339
5.Etiopia2518
6.Wielka Brytania2305
7.Niemcy2046
8.Japonia2013
9.Holandia2002
9.Uganda2002
11.Polska1236
12.Bahrajn1113
12.Kuba1113
12.Szwecja1113
15.Bahamy1102
16.Katar1012
17.Norwegia1001
17.Australia1001
17.Wenezuela1001
17.Grenada1001

Polskie lekkoatletki. Szybkość, siła i piękno [ZDJĘCIA]

Kto zdobędzie medale? Nadzieje medalowe na MŚ Doha 2019

W 2017 roku mistrzostwa świata w lekkoatletyce odbywały się w Londynie. Reprezentacja Polski zajęła wówczas 8. miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając łącznie 8 medali. Złoto wywalczyli Anita Włodarczyk (rzut młotem) i Paweł Fajdek (rzut młotem), srebro - Piotr Lisek (skok o tyczce) i Adam Kszczot (bieg na 800 m), brąz - Malwina Kopron (rzut młotem), Kamila Lićwinko (skok wzwyż), Wojciech Nowicki (rzut młotem), a także kobieca sztafeta 4×400 m w składzie: Aleksandra Gaworska, Justyna Święty, Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Patrycja Wyciszkiewicz i Martyna Dąbrowska. Spośród europejskich reprezentacji Polskę wyprzedziły tylko Wielka Brytania i Francja. Klasyfikację generalną wygrały USA z dorobkiem 30 medali.

Czy ten wynik uda się powtórzyć w Dausze? Na zawodach w Katarze zabraknie żelaznej polskiej faworytki Anity Włodarczyk, która jest kontuzjowana. O medale powalczą na pewno inni młociarze i młociarki - Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki, Malwina Kopron i Joanna Fiodorow. Miejsce na podium jest również celem "aniołków Matusińskiego", czyli polskiej kobiecej sztafety 4x400 m. Z nadziejami patrzymy na Piotra Liska, rekordzistę Polski w skoku o tyczce, a także na kulomiotów Michała Haratyka i Konrada Bukowieckiego. Miłe niespodzianki w biegach indywidualnych mogą sprawić Marcin Lewandowski, Justyna Święty-Ersetic oraz płotkarka Karolina Kołeczek.

Kamila Lićwinko o przygotowaniach do Doha 2019

Źródło: PZLA/x-news

Swojej szansy reprezentacja Polski upatruje także w nowej konkurencji - sztafecie mieszanej kobiet i mężczyzn. Iga Baumgart-Witan wystartuje w 3 konkurencjach na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Dausze. Lekkoatletka pobiegnie indywidualnie na 400 metrów oraz w dwóch sztafetach 4x400 m: kobiecej oraz mikście. Biegaczka jest aktualną mistrzynią Polski w biegu na 400 metrów.

Źródło: PZLA/x-news

- Treningi indywidualne i sztafetowe praktycznie niczym się nie różnią - tylko tym, że mamy zmiany sztafetowe. Z chłopakami też już trochę pozmienialiśmy do tych sztafet mikstowych, więc cały czas na bieżąco szlifujemy, żeby to wyszło jak najlepiej - powiedziała biegaczka.

Czytaj także

- Każdy start będzie dla mnie ważny: w mikście, indywidualny i w sztafecie 4x400 m z dziewczynami. W każdym z tych startów będę chciała dać z siebie jak najwięcej potrafię. Mam nadzieję, że wszystkie biegi wytrzymam na swoim najlepszym poziomie, a jeśli to da medale, to będę bardzo szczęśliwa. Fajnie byłoby przywieźć 3 medale. To pewnie mało prawdopodobne, ale trzeba w to wierzyć - stwierdziła zawodniczka.

Skład reprezentacji Polski na lekkoatletyczne MŚ Doha 2019

KOBIETY

 • Ewa Swoboda (AZS AWF Katowice) - 100 metrów
 • Iga Baumgart-Witan (BKS Bydgoszcz) - 400 m, 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot) - 400 m, 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Justyna Święty-Ersetic (AZS AWF Katowice) - 400 m, 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Anna Sabat (CWKS Resovia Rzeszów) - 800 m
 • Karolina Kołeczek (AZS UMCS Lublin) - 100 m ppł
 • Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) - 400 m ppł
 • Alicja Konieczek (OŚ AZS Poznań) - 3000 m z przeszkodami
 • Katarzyna Zdziebło (Stal Mielec) - chód na 20 km
 • Kamila Lićwinko (Podlasie Białystok) - skok wzwyż
 • Paulina Guba (AZS UMCS Lublin) - pchnięcie kulą
 • Klaudia Kardasz (Podlasie Białystok) - pchnięcie kulą
 • Daria Zabawska (AZS UMCS Lublin) - rzut dyskiem
 • Malwina Kopron (AZS UMCS Lublin) - rzut młotem
 • Joanna Fiodorow (OŚ AZS Poznań) - rzut młotem
 • Maria Andrejczyk (Hańcza Suwałki) - rzut oszczepem
 • Aleksandra Gaworska (AZS AWF Kraków) - 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Małgorzata Hołub-Kowalik (Bałtyk Koszalin) - 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m
 • Patrycja Wyciszkiewicz (OŚ AZS Poznań) - 4x400 m, sztafeta mieszana 4x400 m

Maria Andrejczyk o przygotowaniach do Doha 2019

Źródło:
TVN

MĘŻCZYŹNI

 • Adam Kszczot (RKS Łódź) - 800 m
 • Marcin Lewandowski (Zawisza Bydgoszcz) - na 1500 m
 • Damian Czykier (Podlasie Białystok) - 110 m ppł
 • Patryk Dobek (MKL Szczecin) - 400 metrów ppł
 • Krystian Zalewski (Barnim Goleniów) - 3000 m z przeszkodami
 • Dawid Tomala (KU AZS Politechniki Opolskiej) - chód na 20 km
 • Rafał Augustyn (Stal Mielec) - chód na 50 km
 • Artur Brzozowski (AZS AWF Katowice) - chód na 50 km
 • Rafał Sikora (AZS AWF Katowice) - chód na 50 km
 • Piotr Lisek (OSOT Szczecin) - skok o tyczce
 • Robert Sobera (AZS AWF Wrocław) - skok o tyczce
 • Paweł Wojciechowski (Zawisza Bydgoszcz) - skok o tyczce
 • Konrad Bukowiecki (AZS UWM Olsztyn) - pchnięcie kulą
 • Michał Haratyk (Sprint Bielsko-Biała) - pchnięcie kulą
 • Jakub Szyszkowski (AZS AWF Katowice) - pchnięcie kulą
 • Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław) - rzut dyskiem
 • Bartłomiej Stój (KU AZS Politechniki Opolskiej) - rzut dyskiem
 • Robert Urbanek (MKS Aleksandrów Łódzki) - rzut dyskiem
 • Paweł Fajdek (Agros Zamość) - rzut młotem
 • Wojciech Nowicki (Podlasie Białystok) - rzut młotem
 • Marcin Krukowski (Warszawianka) - rzut oszczepem
 • Paweł Wiesiołek (Warszawianka) - dziesięciobój
 • Łukasz Krawczuk (Śląsk Wrocław) - sztafeta mieszana 4x400 m
 • Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) - sztafeta mieszana 4x400 m
 • Wiktor Suwara (AZS AWF Warszawa) - sztafeta mieszana 4x400 m

Adam Kszczot o przygotowaniach do Doha 2019

Źródło: PZLA/x-news

Gdzie oglądać lekkoatletyczne MŚ 2019? Transmisja na żywo w internecie

Poniżej szczegółowy program MŚ w lekkoatletyce 2019 z wyszczególnionymi startami reprezentantów Polski. Transmisję z imprezy będzie można oglądać na żywo na antenach TVP, a także w internecie - w serwisie sport.tvp.pl

Doha 2019. Program lekkoatletycznych mistrzostw świata

DZIEŃ 1. - 27 września (piątek)

Kwalifikacje

 • 15:30 - skok w dal M
 • 15:35 i 17:05 - 100 m M
 • 15:40 i 17:10 - rzut młotem K (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron)
 • 16:10 - 800 m K (Anna Sabat)
 • 16:30 - skok o tyczce K
 • 17:40 - skok wzwyż K (Kamila Lićwinko)
 • 17:55 - 3000 m z przeszkodami K (Alicja Konieczek)
 • 18:25 - trójskok M
 • 18:45 - 5000 m M
 • 19:35 - 400 m ppł M (Patryk Dobek)

Finały

 • 22:59 maraton K

DZIEŃ 2. - 28 września (sobota)

Kwalifikacje

 • 15:15 - rzut dyskiem M (Piotr Małachowski, Robert Urbanek, Bartłomiej Stój)
 • 15:30 - 100 m K (Ewa Swoboda)
 • 16:05 - 800 m M (Adam Kszczot)
 • 16:30 - skok o tyczce M (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera)
 • 17:05 - 400 m ppł M (półfinał, ew. Patryk Dobek)
 • 100 m M (półfinał)
 • 18:15 - 800 m K (półfinał, ew. Anna Sabat)
 • 19:00 - 4x400 m MIX (reprezentacja Polski)

Finały

 • 18:25 - rzut młotem K (ew. Joanna Fiodorow, Malwina Kopron)
 • 19:40 - skok w dal M
 • 20:10 - 10 000 m K
 • 21:15 - 100 m M
 • 22:30 - chód 50 km M (Rafał Augustyn, Rafał Sikora, Artur Brzozowski)
 • 22:30 - chód 50 km K

DZIEŃ 3. - 29 września (niedziela)

Kwalifikacje

 • 200 m M
 • 20:20 - 100 m K (półfinał, ew. Ewa Swoboda)
 • 20:55 - 800 m M (półfinał, ew. Adam Kszczot)

Finały

 • 19:40 - skok o tyczce K
 • 20:45 - trójskok M
 • 21:35 - 4x400 m MIX (ew. reprezentacja Polski)
 • 22:20 - 100 m K (ew. Ewa Swoboda)
 • 22:30 - chód 20 km W (Katarzyna Zdziebło)

DZIEŃ 4. - 30 września (poniedziałek)

Kwalifikacje

 • 15:30 - rzut oszczepem K (Maria Andrejczyk)
 • 200 m K
 • 17:20 - 400 m K (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Anna Kiełbasińska)
 • 19:05 - 110 m ppł M (Damian Czykier)
 • 200 m M (półfinał)

Finały

 • 19:30 - skok wzwyż K (ew. Kamila Lićwinko)
 • 20:15 - rzut dyskiem M (ew. Piotr Małachowski, Robert Urbanek, Bartłomiej Stój)
 • 20:20 - 5000 m M
 • 20:50 - 3000 m z przeszkodami K (ew. Alicja Konieczek)
 • 21:10 - 800 m K (ew. Anna Sabat)
 • 21:40 - 400 m ppł M (ew. Patryk Dobek)

DZIEŃ 5. - 1 października (wtorek)

Kwalifikacje

 • 15:30 - rzut młotem M (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
 • 15:35 - 400 m M
 • 15:50 - skok wzwyż M
 • 16:30 - 400 m K (półfinał)
 • 3000 m z przeszkodami M
 • 200 m K (półfinał)

Finały

 • 19:05 - skok o tyczce M
 • 20:20 - rzut oszczepem K
 • 21:10 - 800 m M
 • 21:40 - 200 m M

Gala i Bal Mistrzów Sportu 2019 [ZDJĘCIA] [WYNIKI] Bartosz K...

DZIEŃ 6. - 2 października (środa)

Kwalifikacje

 • dziesięciobój M
 • pchnięcie kulą K
 • siedmiobój K
 • 1500 m K
 • rzut dyskiem K
 • 5000 m K
 • 400 m M (półfinał)
 • 110m ppł M (półfinał)
 • 400 m ppł K (półfinał)

Finały

 • 20:40 rzut dyskiem M
 • 21:35 200 m K
 • 22:00 110 m ppł M

DZIEŃ 7. - 3 października (czwartek)

Kwalifikacje

 • dziesięciobój M
 • trójskok K
 • siedmiobój K
 • pchnięcie kulą M
 • skok o tyczce M
 • 1500 m M
 • 1500 m K (półfinał)

Finały

 • 21:35 pchnięcie kulą K
 • 22:50 400 m K
 • 23:05 siedmiobój K (ostatnia konkurencja - 800 m)
 • 23:25 dziesięciobój M (ostatnia konkurencja - 1500 m)

DZIEŃ 8. - 4 października (piątek)

Kwalifikacje

 • 1500 m M (półfinał)
 • 4x100 m K
 • 4x100 m M

Finał

 • 19:15 skok wzwyż M
 • 20:00 rzut dyskiem K
 • 20:30 400 m ppł K
 • 20:45 3000 m z przeszkodami M
 • 21:20 400 m M
 • 22:30 chód 20 km M

DZIEŃ 9. - 5 października (sobota)

Kwalifikacje

 • rzut oszczepem M
 • 100 m ppł K
 • skok w dal K
 • rzut oszczepem M
 • 4x400 m K
 • 4x400 m M

Finały

 • 19:05 pchnięcie kulą M
 • 19:35 trójskok K
 • 19:55 1500 m M
 • 20:25 5000 m K
 • 21:05 4x100 m K
 • 21:15 4x100 m M
 • 22:59 maraton M

DZIEŃ 10. - 6 października (niedziela)

Kwalifikacje

 • 100 m ppł M (półfinał)

Finały

 • 18:15 skok w dal K
 • 18:40 1500 m M
 • 18:55 rzut oszczepem M
 • 19:00 10 000 m M
 • 19:50 100 m ppł K
 • 20:15 4x400 m K
 • 20:30 4x400 m M

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Materiał oryginalny: Doha 2019 Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata: Wyniki Polaków. Klasyfikacja medalowa [TABELA] - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3