Efektowne zwycięstwo Kolbuszowianki. Dwa hattricki załatwiły Kańczugę

Grzegorz Kostka
Kolbuszowianka (pomarańczowe stroje) rozgromiła gości z Kańczugi. Nz. strzelcy bramek: Stanisław Pruś (na pierwszym planie) i Łukasz Korab. KRYSTYNA BARANOWSKA
Piłkarze Kolbuszowianki strzelili rywalom aż sześć bramek i nie dali im najmniejszych szans. Bohaterami spotkania byli Stanisław Pruś i Łukasz Korab, którzy zaliczyli po trzy trafienia.

Sam wynik spotkania mówi wszystko o przebiegu gry. Kolbuszowianka zdecydowanie dominowała na boisku.

Już pierwsza akcja miejscowych zakończyła się golem. Mimo kolejnych okazji niespodziewanie goście zdobyli wyrównującą bramkę, za sprawą Grzegorza Podstolaka, który wykorzystał sytuację sam na sam z Koziołem.

Z korzystnego wyniki przyjezdni cieszyli się tylko trzy minuty, a tuż przed przerwą Łukasz Korab podwyższył wynik spotkania na 3-1.

W drugiej połowie Łukasz Korab i Stanisław Pruś dołożyli jeszcze trzy bramki, pieczętując wysokie zwycięstwo Kolbuszowianki, zaś obaj napastnicy gospodarzy tym samym z kompletowali hat-tricki.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - MKS KAŃCZUGA 6-1 (3-1)
1-0 Pruś (2-głową, dośrodkowanie z lewego skrzydła), 1-1 Podstolak (18, po indywidualnej akcji), 2-1 Korab (21, asysta Dec), 3-1 Korab (44-głową), 4-1 Pruś (55, zgranie Adranowicza), 5-1 Pruś (77, podanie Adranowicza), 6-1 Korab (81, asysta Adranowicz).

KOLBUSZOWIANKA: Kozioł - Ł. Gorzelany, M. Serafin, Chukwuemeka, Dec - Adranowicz (80. Selwa), S. Serafin (60. P. Pik), Kołacz, Jamróz (46. Cetnarski) - Korab, Pruś (68. Starzec).
MKS: Rak - Skawina, Himicz, Fedoriuk, Gaweł - Litun (75. Dziedzic), Sochacki Kiszka (58. Kulas), Podstolak - Cichy (79. Bielec) Krzepetoń (65. Bochnak)
SĘDZIOWALI Marek Guzik oraz Marcin Samborowski i Tomasz Kopacz (Krosno) CZERWONA: Fedoriuk (69., za uderzenie przeciwnika bez piłki). WIDZÓW: 200.