Emocje w rzeszowskiej Siódemce

Stoją od lewej; Roman Buż, Krzysztof Szuberla Krzysztof, Angelika Wąsowicz. Klęczy triumfator Hubert Paradysz. archiwum
Hubert Paradysz (Krosno) zajął pierwsze miejsce w, rozegranym w rzeszowskim klubie Siódemka, turnieju soft darta o puchar firmy "nelu.com.pl" (kategoria open).

Był to pierwszy triumf krośnianina w zawodach takiej rangi. W finale Paradysz pokonał reprezentanta gospodarzy Romana Buża. Na kolejnych nagrodzonych miejscach uplasował się rodzinny duet: 3. Krzysztof Szuberla oraz "czarny koń zawodów" Angelika Wąsowicz. Pozostałe czołowe miejsca wywalczyli: 5. Robert Wroński, 6. Paweł Schab, 7. Dariusz Furman, 8. Daniel Moskal.
Wśród zawodach kobiet triumfowała Angelika, pokonując w finale Edytę Moskal. To kolejny duży sukces "Andzi" (w ubiegłym tygodniu zajęła w Kędzierzynie Kożlu 2 miejsce w III Polish Dart Cup). Trzecie miejsce przypadło Agnieszce Garbiec i Karolinie Bajkos.
Na koniec darterzy zagrali w turnieju debli, gdzie najlepszy okazała się krośnieński duet: Hubert Paradysz-Adrian Michna. W finale ograli Romana Buża i Wojciecha Barana. Na najniższym stopniu na podium uplasowali się Krzysztof Szuberla i Paweł Schab. Kolejne miejsca zajęli: 4. Daniel Moskal i Tomasz Kadaj, 5. Robert Wroński i Rafał Gawron, 6. Angelika Wasowicz i Dariusz Furman. Czołowi dartterzy z rąk prezesa firmy "nelu.com.pl"-Tomasza Nogaja zostali nagrodzeni pucharami, statuetkami, nagrodami finansowymi i rzeczowymi. Pula nagród wyniosła blisko 700 pln.